Urolog Mielec

NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56
39-300 Mielec

Powiem krótko: lekarz bardzo, bardzo dobry. Dokładnie mnie o wszystko wypytał, dokładnie zbadał, zrobił USG i bez pośpiechu wszystko wytłumaczył. Całość w miłej atmosferze, mimo że stres na początku był, to potem nie było mowy, żeby się o cokolwiek obawiać. Bardzo dobry lekarz i wszystkim polecam. Pomógł nie tylko mnie, ale również mojej żonie.

Opinia dodana przez: Mateusz

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Polecam tego lekarza wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

Polecam tego lekarza wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

Szpital Powiatowy

39-200 Mielec

Polecam ............. Co bym nie napisala to malo...Jestem po zabiegu i teraz wiem ze zyje .....Super czlowiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wie co robi!!!!!!!!Dziekuje:)

Opinia dodana przez: Renia

szpital powiatowy

Mielec

Polecam również Pana Doktora. Nie tylko zleca potrzebne badania, ale wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia za każdym razem. Jest cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu. Szkoda że nie każdy lekarz jest taki. Cieszę się że w porę zmieniłam lekarza i wybrałam właśnie Pana Doktora.

Gabinet Lekarski

39-300 Mielec

Wspaniały lekarz, szybko i trafnie zdiagnozował moją chorobę, przeprowadził niełatwą operację, pokierował mnie dalej i dzisiaj dzięki niemu jestem w pełni zdrowy. sczesze polecam Pana Dr

Opinia dodana przez: Paweł

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Diagnoza była w połowie poprawna (stulejka), szkoda, że pominęła drugi problem (krótkie wędzidełko), który przecież był, a przez to że się nim nie zajęto oznaczał kolejny zabieg. Po zabiegu raz usłyszałem że trzeba poprawiać jedno, na następnej wizycie że drugie, w zależności od tego co powiedziałem, właściwie bez sprawdzenia przez lekarza. Wcześniej było dziwne zdejmowanie szwów: najpierw stwierdzenie lekarza, że nie ma narzędzi, potem szukanie ich po szufladach, i przykra niespodzianka następnego ranka, gdy na ranie pojawiła się ropa. Nie wiem czy miało to bezpośredni związek z dniem poprzednim, nie wiem czemu wtedy, a nie standardowo zaraz po operacji dostałem antybiotyk. Do zdjęcia szwów wszystko było w porządku. Mimo zgłoszenia problemu zaraz po zauważeniu, lekarz najpierw twierdził, że ropy nie ma bo przepisał antybiotyk, potem kazał robić to co wcześniej, gdybym nie poprosił o pomoc innego lekarza ropiałoby pewno jeszcze długo.
Jako lekarz wojskowy pan doktor wyznaje chyba zasadę, że pacjent nie powinien pytać, wyrażać wątpliwości. Pytania o zabieg i postępowanie po nim zbywane "później powiem", skończyły się, niestety już po zabiegu, gdy pojawiły się problemy, stwierdzeniem lekarza "czy ja tego nie mówiłem?"
Niektóre teksty mógłby pan doktor zachować dla siebie, "ale pan delikatny" w odpowiedzi na prośbę o kilka dni zwolnienia po zabiegu czy podsumowanie "od tego się nie umiera" i "może sobie pan innego lekarza poszukać" w czasie ostatniej wizyty. Szczególnie jak się powiedziało o swoich wątpliwościach związanych z leczeniem to zdecydowanie przestało być uprzejmie. A przecież ludzi najlepiej poznaje się, gdy jest problem.

Opinia dodana przez: Piotr