lekarz Piotr Czekurłan

Od lat chodzę do tego lekarza z moimi synami, ponieważ doktor Czekurłan ma specjalizacje lekarza rodzinnego, również ja korzystam z jego usług. Nie przepisuje od razu antybityków, tylko czeka na rozwój choroby, nie raz okazało się, że faktycznie antybiotyk nie był potrzebny. Na moją prośbę wystawił dla syna skierowanie na badanie krwi, wyniki okazały się dobre i faktycznie nie było potrzebne. Z czystym spokojem moge polecić tego lekarza

kiedy mój sym mial 1 miesiac zachorowal i poszlam z nim wlasnie do dok. czekurlana ktory stwierdzil ze maly przy nim nie kaszle !jak dziecko miesieczne ma kaszlec na zawolanie? to bylo w piatek rano a w sobote juz bylam w przychodni ktora ma dyzury w dni wolne i od razu maly dostal zastrzyki bo okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli a w poniedzialek pogotowie zabralo moje dziecko do szpitala to co przezylam nikomu nie zycze. teraz syn ma 10 lat i na szczescie rzadko choruje ale chodze z nim do dokt.chmieli ona jest dobra lekarka zna mojego synka od urodzenia wie jak go leczyc gdy juz zachoruje .do czekurlana idziemy wtedy gdy wlasnie nie ma pani doktor.

Bardzo dobry lekarz, dokładnie sprawdza stan pacjenta, a w razie wątpliwości wysyła na dodatkowe badania.

Wybralam tego lekarza czytajac pochlebne opinie i bardzo sie zawiodlam :/ Tlumy w przychodni na Sikorniku co powoduje expresowe tempo wizyt. Moje dziecko mialo wysypke - okazalo sie ze to AZS po wizycie u alergologa prywatnego(atopowe zapalenie skory) a pan doktor przepisal delikatna jak to ujal masc sterydowa na wstepie !!! Malo kontaktowy, nic nie tlumaczy jezeli sie od niego informacji nie wyciagnie. A szczeka mi opadla, kiedy ciagnal moje dziecko za rece do gory zeby sprawdzic czy glowe juz trzyma... po czym wpadl na pomysl ze mozna to zrobic ...

Malo kontaktowy, nic nie tlumaczy jezeli sie od niego informacji nie wyciagnie.
A szczeka mi opadla, kiedy ciagnal moje dziecko za rece do gory zeby sprawdzic czy glowe juz trzyma... po czym wpadl na pomysl ze mozna to zrobic podnoszac dziecko do gory w poziomie. Alleluja :>
Poza tym doktor mruk, ktory poza przychodnia nie potrafi nawet odpowiedziec na proste dzien dobry, a niby taki mily itd.
NIE POLECAM.

Dr Czekurłan to bardzo fajny lekarz. Jest wyjątkowo cierpliwy, uprzejmy i sympatyczny. Oprócz tego to lekarz kompetentny, z dużą wiedzą. Zawsze dostępny dla swoich pacjentów.

Może budzi zaufanie ale dwa razy postawil zle diagnoze. Dziecko wyladowało w szpitalu w ten sam dzień a drugi raz miało zapalenie oskrzeli a on pow.że to przeziebienie!! I na drugi dzień wizyta w szpitalu!! Lekarz okropny!

Lekarz okropny!

Bardzo dobry lekarz, który dba o potrzeby pacjenta. Zawsze służy pomocą i fachową opinią.

Z całym przekonaniem stwierdzam, że to najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jego temat.

trafna diagnoza a tojest najważniejsze.prucz tego mało słów niepotrzebnych dużo za to informacji które sa potrzebne zwłoszcza młodym mamom

Do ktyteriów wymienionych powyżej dodam, że Piotr Czekurłan jako pediatra ma świetne podejście do dzieci.