lekarz Piotr Czekurłan

Bardzo miły lekarz, wspaniały fachowiec. Polecam

Bardzo miły lekarz, wspaniały fachowiec. Polecam

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze uprzejmy, wysłucha cierpliwie, nie zbywa pacjentów i jak dotąd nie zdarzyło się by wystawił moim córkom błędną diagnozę. Super, że nie "faszeruje" od razu dziecka antybiotykiem, gdy można wyleczyć chorobę w inny sposób. Bez problemu dla pewności kieruje na badania bądź do specjalisty. Dzieci go uwielbiają za jego spokój, cierpliwość i odpowiednie podejście. Polecam!!!!

Od ponad 15 lat mam dzieci pod opieką doktora. Ze starszym dzieckiem trafiłam do pana doktora jak miało około roku, młodsze już od początku leczyłam u niego. Jest kompetenty, cierpliwy, dokładny.

Od ponad 15 lat mam dzieci pod opieką doktora.
Jest kompetenty, cierpliwy, dokładny.

Polecam tego pana doktora.jest profesjonalny uprzejmy oraz zawsze stawia dobra diagnoze.jezeli ma jakies watpliwosci co do diagnozy wypisuje skierowanie do specjalisty.

Świetny lekarz, zdecydowanie polecam, profesjonalista, zawsze odbiera telefon, bardzo dobre podejscie do dzieci, 100% dobre diagnozy

Bardzo dobry lekarz, najlepszy pediatra. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Kompleksowo tłumaczy chorobę i metody leczenia. Zdecydowanie wzbudza zaufanie.

Bardzo miły kompetentny lekarz. Pomimo przeprowadzki do innej miejscowości nadal korzystam z jego usług, wole dojeżdżać i mieć pewność że dzieci są w dobrych rękach. Przez 10 lat opieki nad moimi dziećmi nie mam mu nic do zarzucenia. Diagnoza jest wyważona, nie przepisuje pochopnie antybiotyków, gdy widzi potrzebę kieruje do specjalisty. Rzadko mogę tak bez wątpliwości polecić lekarza :) Bożena

Bożena

najlepszy lekarz-pediatra u jakiego byłem leczony. Serdeczenie polecam.

najlepszy lekarz-pediatra u jakiego byłem leczony. Serdeczenie polecam.

jeżeli chodzi o przychodnie na sikorniku zdecydowanie polecam doktora niż panią doktor Chmiele :)

Polecam, kompetentny i godny zaufania lekarz. Cieszę się, że moje dzieci trafiły właśnie na pana doktora.