lekarz Piotr Dobrowolski

Neonatolog, Pediatra

2,2
2,1

Wyszłam z dzieckiem z oddziału, w którym kierownikiem jest pan dr. Jestem zażenowana chamstwem lekarza. Na wstępie nakrzyczał na mnie, że zapasłam dziecko i ze także przez to dziecko nie może oddychać (miała zapalenie oskrzeli). Kiedy próbowałam mu tłumaczyć cokolwiek, on już wiedział lepiej, sugerując, że na pewno skoro je z nami (metodą BLW, ale nie wiem czy lekarz w ogóle o takiej słyszał) to podaję jej jakieś fastfoody, bo ludziom się od dobrobytu w tyłku przewraca (absurd). Oczywiście próbując mi chyba coś udowodnić zaraz zlecił badanie na stężenie glukozy we krwi, ups, norma! Ostatecznie jako jedyny zwrócił uwagę na badanie moczu, które wyszło nieprawidłowo i została zastosowana antybiotykoterapia. Jedyny plus. Kobiecie karmiącej piersią powiedział także, że „zapasła” dziecko, co samo w sobie nie ma racji bytu i każdy kto choć raz przeczytał wytyczne na temat KP dobrze o tym wie. Niestety kolejny pediatra, który nie jest na bieżąco z tematami karmienia dzieci. Podsumowując jestem zażenowana i każdemu będę odradzać tego lekarza… naprawdę panie doktorze można być serdecznym, tylko trzeba się trochę postarać (a trochę lekarzy poznałam bo pracuję w szpitalu położniczym). Dobrze, że chociaż panie pielęgniarki na tym oddziale są sympatyczne.

Takim lekarzom powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu. Arogancja, bezczelność, brak kompetencji i wyrafinowanie, to cechuje tego człowieka. Nie polecam napotkać go na swojej drodze życia.

Takim lekarzom powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu.

Nie polecam napotkać go na swojej drodze życia.

Jeden z najlepszych fachowców, leczył moich dwóch synów przez cały ich okres dzieciństwa. antybiotyt podaje tylko w totalnej ostateczności, jeśli ktoś rozumie tą metodę leczenia to bardzo ją docenia. Ma opinie osoby nie przyjemnej, może bardziej specyficznej bym określił ale z podejściem humorystycznym i pozytywnym odpłaca tym samym. Nie lubi gdy rodzic sugeruje inne rozwiązania/badania niż polecane przez niego, to po prostu podważa jego kompetencję i jest na to wyczulony, trzeba umieć rozmawiać. Do lekarza idziemy nie po by mile spędzić czas tylko by skutecznie pomógł dziecku, o tym należy pamiętać!

Ten lekarz zdiagnozował u 1,5 rocznego dziecka infekcję wirusową, po trzecim dniu 40 stop. gorączki poprosiłam o skierowanie na badania usłyszałam, ze jestem złą matką nic nie wiem i nie rozumiem, ze taki urok mojego dziecka a mój mâż to chan i ze w ogóle mozemy do niego nie chodzic, 130 zł jednak juz w kieszeni leżało. Kolejny lekarz od razu skierował na badania, syn ma antybiotyk, ciężkie zakażenie bakteryjne...sami zdecydujcie, czy się do niego udacie z dzieckiem..ja juz nigdy!

Przyjęcie na oddział tragedia lekarz zero podejścia. Oziębły do rodzica, za dużo zbędnych pytań. Bardzo nie przyjemny :(

Nigdy tego nie robiłem, ale z takim podejściem lekarza do pacjenta i jego rodziny nie mam innego wyjścia, innych potencjalnych pacjentów i jego rodziców należy ostrzec przed takim człowiekiem. Jego chamstwo, brak empatii stosunku

nigdy wiecej nieche widziec tego lekarza na oczy jak mozna go tak nazwac wiecej negatywow niz pizyt. opini wogule kto mu pizwala leczyc w tym naszym szpitalu dwa razy miałam z nim kontakt i totalne dno zero szacunku

Nie rozumiem jak taki człowiek mógł zostać Ordynatorem oddziału dziecięcego mam syna który przeszedł w swoim życiu wiele nowotwór plus choroba Neurologiczna.syn trafił wczoraj na odział pana Dobrowolskiego z silną biegunką po podaniu leków tetno znacznie wzrosło i syn cały drżał a ordynator co trzeba podkreślić stwierdził że on nie widzi problemu że żona panikuje i że syn trafił pod nie tą placówkę która niema pojęcia jak takie dzieci leczyć! Zykły rotawirós a pan ORDYNATOR niema pojęcia jak pomóc pjęcio letniemu dziecku po tak wielkiej walce o życie. Pozdrawiam tych którzy wybrali tego pana na te stanowisko!!!!

Nikomu nie polecam tego lekarza. Nie potrafił wykryć u mojego dziecka zwykłej infekcji. To,że nie podaje antybiotyków,jak widać nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Do tego jest nieprzyjemny i uważa,że każdy rodzic panikuje. Nie patrzy na dziecko kompleksowo.