Piotr Gorczyca

Psycholog

Oryginalny psychiatra, myśli o pacjencie i jemu pomaga, a nie zaspokaja potrzeby rodziny . Gorąco polecam.

WSPANIAŁY, TROCHĘ NIE Z TEGO ŚWIATA PSYCHIATRA I PSYCHOLOG W JEDNYM. nIEPOWTARZALNY, ALE PRZY TAKIM ZESTAWIENIU ZAWODÓW TRUDNO BY BYŁ INNNY

OTWARTY, KOMPETETNY, KULTURALNY, POLECAM

OTWARTY, KOMPETETNY, KULTURALNY, POLECAM

wspaniały nieco nie z tej ziemi ale psychiatra,rozumie pacjenta i jego problemy

wspaniały nieco nie z tej ziemi ale psychiatra,rozumie pacjenta i jego problemy

SZkoda, że jest tak mało psychiatrów dziecięcych. Docenilibyśmy walory tego wspaniałego lekarza. Posiada on ogromną wiedzę i dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem. Przy takiej ilości pacjentów spisuje się na medal. Każdego przyjmie,pomoże.

Powiedziałem Doktorowi o komentarzach na Jego temat w internecie, na co odpowiedział, że w większości są słuszne i stara się wyciagać wnioski-stara się nie odbierać komórki, nie śpieszyć się itd. Z drugiej strony Doktor odpowiedział, że rozumie te żale rodziców dzieci, ale też i oczekiwania mają zbyt duże. Mimo, że doktor leczy także, wręcz głównie dorosłych to z ich strony nie natrafił na żadne komentarze (dobry komentarz to brak komentarza), dorośli przychodzą ze sobą, a rodzice, którzy przychodzą z dzieckiem szukają także czegoś dla siebie-trudno zaspokoić takie podwójne oczekiwania.

cena z kosmosu lekarz bardzo haotycznie podchodzacy do pacjenta zadawał pytanie nie zwiazane ani z choroba ani z dzieckiem wizyta trwała 35 min i nadal nic nie wiadomo otrzymałam na kartce zamiast diagnozy moje własne słowa i jedno słowo adhd u dziecka które nie sprawia rzadnych problemów wychowawczych przeciwnie jest nad wyraz zamknietym jak na swój wiek dzieckiem wiecznie smutnym odwiedziłam wielu lekarzy ale on jeden poswiecił nam minimóm czasu a po wyjsciu 10 letnie dziecko zapytało mnie tylko (mamo czy ty zrozumiałas co ten facet mówił) nie polecam w tej cenie liczyłam chc na zrozumiała diagnoze

Wizyta chaotyczna, nie był skupiony na pacjencie.

Wizyta chaotyczna, nie był skupiony na pacjencie.

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Szybko postawiona diagnoza choroby.

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem.
Szybko postawiona diagnoza choroby.

To wspaniały,kompetentny lekarz,człowiek z sercem..to właśnie On postawił synowi diagnozę...Dziękuję panie doktorze,za opiekę,za wsparcie...