Piotr Gorczyca

Psycholog

W trakcie wizyty, która trwała pół godziny,lekarz odebrał 6!!! telefonów prywatnych. Nic więc dziwnego,że wydana opinia jest chaotyczna, niestylistyczna, zawarta w dwóch zdaniach(trudno się) skupić przy takim nawale telefonów!Wybierając wizytę w prywatnym gabinecie liczyliśmy na pomoc,dyskrecję(informacje dotyczące zdiagnozowanej u piętnastoletniego dziecka choroby, przekazywane były przy nim)jesteśmy bardzo rozczarowani, bo oprócz krótkiej informacji na temat choroby i błyskawicznej diagnozy nie uzyskalismy wsparcia i wskazówek jak dalej postepować.Nie polecam.Tytuły to nie wszystko.

Polecam, facet zna się na tym co robi. Jeźdimy po wielu specjalistach (AUTYZM) a ten Pan dopiero wyjaśnił co i jak.

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u tego Specjalisty. To fachowiec w swojej dziedzinie z górnej półki. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i do postawienia diagnozy nie potrzebuje miliona testów , tak jak inni uważajacy się za fachowców lekarze.

Niekomunikatywny, zarozumiały; brak jakiejkolwiek formy empatii. Wizyta miała charakter publiczny. Może prywatnie zachowuje się inaczej.