dr hab. n. med. Piotr Gutowski

Chirurg naczyniowy

Profesor P. Gutowski to pełen poświęcenia lekarz i wspaniały człowiek.W sierpniu 2012 podjął się bardzo trudnej operacji wszczepienia stentgraftu przy rozwarstwionym tętniaku aorty. Operacja się udała. Dzięki tej operacji moje życie zostało uratowane i odzyskałem zdrowie,wróciłem do pracy.Wszystkim, którzy mają problemy naczyniowe polecam profesjonalizm, talent i humanizm Profesora Piotra Gutowskiego. Jacek Kupś.

Miałam to szczęście, że Pan Profesor, wykonał mnie operację bardzo zwężonej żyły szyjnej. Mogę zdecydowanie stwierdzić, że operacja się udała a zszycie otwartej skóry na mojej szyi zostało wykonane artystycznie. To jest opinia innych lekarzy oglądających mnie po operacji, gdzie myślałam, że trzeba usunąć szwy. Tych szwów po prostu już nie było. Bardzo jestem szczęśliwa, że miałam to szczęście trafić na Pana Profesora, który osobiście mnie operował oraz po wykonanej operacji sczególnie mną się opiekował. Bardzo serdecznie dziękuje Panu Profesorowi za wszystko i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Wdzięczna Anna S.

Bardzo serdecznie dziękuje Panu Profesorowi za wszystko
i życzę Panu wszystkiego najlepszego.
Wdzięczna Anna S.

JEST TO LEKARZ Z POWOLANIA ZYCZYLABYM SOBIE TAKICH WIELU

JEST TO LEKARZ Z POWOLANIA ZYCZYLABYM SOBIE TAKICH WIELU

Wspaniały lekarz bardzo dobry fachowiec i specjalista polecam Pana profesora

Wspaniały lekarz bardzo dobry fachowiec i specjalista polecam Pana profesora

świetny lekarz. Może ma trochę swój świat, ale na pewno wie co robi

świetny lekarz. Może ma trochę swój świat, ale na pewno wie co robi

byłem pacjentem prof Gutowskiego,przygotował mnie do operacji wszystko wyjaśnił i sprawił, że mniej się obawiałem. Bardzo miły i uprzejmy a przedewszystkim pomimo dużej ilości pacjentów na oddziale zawsze znjduje czas,dla pacjenta. Składam wyrazy szacunku i uznania dla profesora. DZIĘKUJĘ ag

Jak zwykle jest duża różnica między wizytą prywatną a pobytem na oddziale Profesora.Może to wynika z obowiązków nauczyciela akademickiego.

Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia...Polecam

Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia...Polecam

Dziękuję Mistrzu w imieniu Taty. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2010.

Dziękuję Mistrzu w imieniu Taty. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2010.