dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

3,9
3,7
3,7

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora 🙏 Za to, że jako prawdziwy Lekarz z powołania i dobry Człowiek, pochylił się nad moim bólem i cierpieniem, za to że od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedziałam że mi pomoże, za to że czułam się w najlepszych,, rękach,, Jestem 5 dni po operacji, odzyskuję siły i dzięki Panu Doktorowi mam szanse na odzyskanie sprawnej nogi. Serdecznie polecam każdemu kto boi się operacji, warto temu Doktorowi zaufać! Będę polecała wszystkim. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za opiekę, precyzyjną rękę neurochirurga, i dobre serce. Małgorzata pielęgniarka z Kaszub

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora 🙏
Serdecznie polecam każdemu kto boi się operacji, warto temu Doktorowi zaufać!
Będę polecała wszystkim.
Małgorzata pielęgniarka z Kaszub

Po wizycie u neurochirurga, panem doktorem jestem rozczarowana. Po krótkim wywiadzie stwierdził, że wszystko jest w porządku, należy zostawić do obserwacji... Pomimo, że neurochirurg z Gdańska jednoznacznie zakwalifikował mnie do operacji. Wspomnę również, że lekarz pobieżnie spojrzał na wszystkie moje wyniki badań . Zasugerował się tylko opisem rezonansu magnetycznego, nie obejrzał zdjęć z płyty. Nie polecam tego specjalisty!

Nie polecam tego specjalisty!

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Cóż nie zawsze wykształcenie idzie w parze z dobrym wychowaniem. Ale nie poddałam się i udałam do innego szpitala, gdzie zostałam przyjęta jak człowiek. Zrobiono mi szczegolowe badania. Cóż...czeka mnie operacja. Dostałam leki "na teraz"...i cierpliwie czekam. Ten Pan mógłby się wiele nauczyć od jego młodszych kolegów po fachu. A może miał jak kazdy tylko zły dzień. To jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Nie polecam tego pana ,bierzemy i odradzam stanowczo.Byłam u niego ok.2 minut za 150zł a teraz dowiedziałam się że więcej osób było u niego takie samo ma zdanie o nim. Zero badania,zero kompetencji czy też bez skrupółów,krzyk,dla Pani tylko wózek a nie leczenie tak powiedział.Wyszłam z płaczem. Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Wspaniały fachowiec,operował mi kręgosłup szyjny -stabilizacja na dwóch poziomach,wszystko jest w najlepszym porządku.Bardzo uprzejmy i serdeczny wie co robi i robi to z nalezytą starannością,Polecam.

Nie polecam tego pana i odradzam stanowczo.Byłam u niego a teraz dowiedziałam się że więcej osób było u niego takie samo ma zdanie o nim. Zero badania,zero kompetencji czy też bez skrupółów,krzyk,dla Pani tylko wózek a nie leczenie tak powiedział.Wyszłam z płaczem. Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia. Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia.
Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Wspaniały fachowiec. Uratował mi życie i zdrowie. Po krwiaku mózgu nie ma śladu, a ja jestem w pełni sprawny umysłowo i fizycznie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań- skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań-
skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

W 2010 roku zoperował mi kręgosłup lędźwiowy -stabilizacja i implanty. W 2011 kręgosłup szyjny -implanty. Po każdej wracałam do pracy po 2 miesiącach. A po 4 jeżdziłam do niej na rowerze !Zawsze będe wdzieczna dr. Jende, niezwykle sympatyczny człowiek, pomocny, rzeczowy i kompetentny.Juz przy pierwszej wizycie wiedziałam że to ten lekarz. A konsultacje przeprowadzałam u wielu . Wizyty prywatnie, publiczne. Polecam każdemu i nie rozumie niektórych tu zamieszczonych opini, coż każdy ma prawo do swojej oceny - tylko czy napewno obiektywnych i sprawiedliwych. Lucyna Grabarczyk

Pan doktor jest bardzo kompetentym i przemiłym lekarzem. Dziękuję za przyjęcie i pomoc w poradni neurochirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologii. Pan doktor przyjął mnie z wielkim szacunkiem. Dodam, że miałam wizytę w ramach NFZ. Naprawdę bardzo polecam Pana doktora.