dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

Pan doktor przeprowadził 10 lat temu moją operację kręgosłupa. Do szpitala skierowała mien Pani doktor Gołębiewska za sz[pitala na ZASPIE w Gdańsku. Po dwóch tygodniach leczenia na neurologii przestałam chodzić. Pan doktor mnie uratował, chodzę wykonuję wszystkie czynnosci, przez 10 lat nie mam żadnych dolegliwosci, nie brałam żadnych leków. Polecam teraz też się do niego wybieram.

Jestem rok po operacji kregoslupa,czuje sie dardzo dobrze,nic mnie nie boli dzieki dr.Jende.Jest wspanialym lekarzem oddanym pacjentom.

W 2010 roku zoperował mi kręgosłup lędźwiowy -stabilizacja i implanty. W 2011 kręgosłup szyjny -implanty. Po każdej wracałam do pracy po 2 miesiącach. A po 4 jeżdziłam do niej na rowerze !Zawsze będe wdzieczna dr. Jende, niezwykle sympatyczny człowiek, pomocny, rzeczowy i kompetentny.Juz przy pierwszej wizycie wiedziałam że to ten lekarz. A konsultacje przeprowadzałam u wielu . Wizyty prywatnie, publiczne. Polecam każdemu i nie rozumie niektórych tu zamieszczonych opini, coż każdy ma prawo do swojej oceny - tylko czy napewno obiektywnych i sprawiedliwych. Lucyna Grabarczyk

WSPANIAŁY CZŁOWIEK!WSPANIAŁY LEKARZ!SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA DOKTORA BOŻENA MIOTK.

najlepiej jeżeli znalazłyby się osoby pokrzywdzone przez tego "znachora", aby wytoczyć pozew zbiorowy za przeżyty ból i długi czas spędzony w szpitalu. wracając do "znachora" - kilkakrotnie widziałem film o tym tytule - wolałbym, aby taki człowiek i takimi narzędziami mnie operował niż pan "marny neurochirurg" jende!!! mam nadzieję, że ta opinia wpłynie na dobór lekarza, który ma go operować. polecam dr WASILEWSKIEGO bodajże WOJCIECHA.

operował moją matkę, potężny ból łagodzony morfiną!!! po śrubowaniu okazało się, że śruby poprzemieszczane i wkręcone odwrotnie. uwierały w nerwy. mogłem tylko współczuć matce. czas spędzony w szpitalu - 2 tygodnie!!! to co matka przeżywała, cały ten ból potwierdzali pacjenci i pielęgniarki. doktor, który robił poprawkę potwierdził spartaczoną robotę. jężeli matka się zgodzi spotkamy się w sądzie panie jende. pan powinien pracować w rzeźni.

SUPER LEKARZ,RZECZOWY,KONKRETNY.NASTAWIONY NA POMOC,NIE NA ZBYCIE PACJENTA.JESTEM PO OPERACJI,POMIMO OBRZĘKU I KRWIAKA,KTÓRY SIĘ WYTWORZYŁ,CZUJĘ SIĘ BARDZO DOBRZE.NAJWAŻNIEJSZE,ŻE MOGĘ CHODZIĆ I NIE DOKUCZA MI OKROPNY BÓL.DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC DOKTORZE.ELŻBIETA HIRSZ

Wielkie dzięki!!! Dzisiaj odbyła się operacja mojej siostry mieszkającej na Wybrzeżu. Operację przeprowadził doktor Jende. Wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Moja cała rodzina z południa Polski(świętokrzyskie)dziękuje za kompetencje i umiejętność Tego lekarza.

Znakomity specjalista! Bardzo sympatyczny, rzeczowy, lekarz z powołaniem. Poprzez żarty i przyjazne podejście potrafi rozładować stres związany z operacją:)Podchodzi bardzo poważnie do problemu zdrowotnego swojego pacjenta i pomaga jak tylko może. Polecam! Dr Piotr operował mój kręgosłup i w każdej chwili gdy mam jakiś problem,jakieś pytania dotyczące stanu mojego kręgosłupa mogę na niego liczyć :)Dziękuję Doktorze! Emilia

WSPANIAŁY LEKARZ.CAŁYM SERCEM I MĄDROŚCIĄ WYKONUJE OPERACJE,KTÓRE WYMAGAJĄ NIESAMOWITEJ PRECYZYJNOŚCI RĄK ORAZ DOŚWIADCZENIA TEORETYCZNEGO I DOŚWIADCZENIA MEDYCZNEGO.JESTEM PEŁNA PODZIWU DLA DOKTORA JENDE.JEST KOMPETENTNY,SZCZERY I ŻYCZLIWY.