dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Cóż nie zawsze wykształcenie idzie w parze z dobrym wychowaniem. Ale nie poddałam się i udałam do innego szpitala, gdzie zostałam przyjęta jak człowiek. Zrobiono mi szczegolowe badania. Cóż...czeka mnie operacja. Dostałam leki "na teraz"...i cierpliwie czekam. Ten Pan mógłby się wiele nauczyć od jego młodszych kolegów po fachu. A może miał jak kazdy tylko zły dzień. To jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Wspaniały fachowiec. Uratował mi życie i zdrowie. Po krwiaku mózgu nie ma śladu, a ja jestem w pełni sprawny umysłowo i fizycznie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań- skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań-
skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Tak jak wielu pacjentów Pana opisuje negatywnie to jest szczera prawda.Nie polecamy tego lekarza. W rozmowie jest arogancki zbyt pewny siebie a podejście do osoby chorej nijakie.Nawet nie wytłumaczy co i jakie implanty są wszczepione.Kompletne ignorowanie ludzi.Nie polecam

widzę panie jende po opiniach, że wziąłeś się pan za robotę. dla mnie i tak jesteś pod kreską. życzę powodzenia i samych dobrych opinii - ode mnie nigdy.

Dla takiego lekarza komentarz jest zbyteczny.Dodam tylko-Szkoda że takich wspaniałych lekarzy mamy tak mało.Pozdrawiam

zgadzam się ze wszystkimi opiniami,mnie tez pan doktor operował,bardzo polecam ,czy może ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie?

Pan doktor jest bardzo kompetentym i przemiłym lekarzem. Dziękuję za przyjęcie i pomoc w poradni neurochirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologii. Pan doktor przyjął mnie z wielkim szacunkiem. Dodam, że miałam wizytę w ramach NFZ. Naprawdę bardzo polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz a do tego profesjonalista, uprzejmy, wytłumaczy problem jak trzeba.A co tu jeszcze pisać? skoro szczerze POLECAM!

Stabilizacja kręgu L5S1 trzy lata temu. Od operacji co roku spędzam tydzień na nartach we Włoszech. Fachowiec !! Dziękuję Panie Doktorze !!

Serdecznie polecam Pana doktora ze względu na jego ogromne umiejętności i profesjonalizm. Człowiek, którego bez wahania można określić Wirtuozem Polskiej Neurochirurgii. Co tu dużo mówić, jest po prostu najlepszy w tym co robi. Pozdrawiam i Polecam!