dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

godny polecenia,świetny specjalista,konkretny,rzeczowy,uprzejmy,wzbudził moje zaufanie

Gość jest geniuszem. Uratował życie mojemu tacie. Jutro kolejna operacja, bez cienia wątpliwości postawiliśmy na tego neurochirurga. Wspaniały człowiek, uprzejmy a przede wszystkim bardzo pewny siebie, wzbudzający zaufanie, wiedzący co robi. Godny polecenia.

Godny polecenia.

Trudno mi jako laikowi ocenić kompetencje Pana doktora. Wykonał zabieg i ... to wszystko. To, że wcześniejsze komplikacje nie ustąpiły, a pojawiły nowe zupełnie mu nie przeszkadza. Arogancki, zerowy kontakt z pacjentem,... Nie jeden mechanik samochodowy podzieli się spostrzeżeniami z przeprowadzonej naprawy ale Pan doktor o przeprowadzonym zabiegu nie piśnie słowa. Żadnych, najmniejszych sugestii. Operacja wykonana, temat zamknięty (a że są powikłania? No cóż, pechowy pacjent, błąd statystyczny).

Uratował naszej córce życie,uśmiechnięty,rzeczowy z świetnym podejściem do dzieci!

Super lekarz... nic dodać nic ując. Usmeichniety probuje zartowac, wszystkie w naszym pokoju bylysmy w nim zakochane.... POLECAM!!!!!!!

Uratował mi zdrowie. Od razu się zorientował, że nie wymyśliłam sobie choroby(jak co niektórzy lekarze sądzili, ponieważ byłam wg ich za młoda na tak poważne schorzenie kręgosłupa) tylko na prawdę coś mi jest. Bardzo konkretny i uprzejmy. Polecam!!!

Uratował mi życie. Operował mnie 4 godziny. Usunął guz mózgu 4x5 cm, wrośniety centralnie w głąb czaszki. Jestem osobą sprawną fizycznie i umysłowo bez oznak patologii neurologicznej.Dzięki serdeczne Panie doktorze.

nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!