lekarz Piotr Jóźwiak

2,1
2,2

Pierwszy raz spotkałam się z tak nie miłym lekarzem,nigdy więcej do niego nie pójdę,na same wejście po co pani przyszła,powiedziałam co mi jest,to powiedział "i co z tego" Porażka

Porażka

Nie polecam, byłem z wizytą na NFZ, okres oczekiwania ok. 5 miesięcy, szok. Ból w łokciu i barku. Lekarz nawet nie wstał z fotela, zero badania manualnego. Ledwo co Go widziałem zza monitora komputera. Jedyny plus to otrzymałem skierowanie na RTG ( bark ) i fizykoterapię. Zdecydowanie lekarz który minął się z powołaniem. Pytanie o zwolnienie zbył krótkim " u mnie nie, może u rodzinnego ".

Witam, trafilismy do Pana Piotra przez NFZ - nieststy czas oczekiwania na wizyte u ortopedy jest dosyc dlugi. Nie znalam go wczesniej, przez przypadek natomiast trafilam na opinie na jego temat i sie przerazilam. Z drzacym sercem zabralam wiec corke, nie widzac co nas spotka w gabinecie i... mile sie rozczarowalam. Zostalam wysluchana, corka zostala zbadana, a lekarz udzieli mi odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie pytania. Widzac u nas pewien niepokoj w zwiazku z diagnoza nawet zaczal nas uspokajac. Nasze oczekiwania zostaly spelnione w 100%.

Nie polecam ! Nic nie było tak jak powinno ! Nie zainteresowany pacjentem, skierowanie na usg wymuszone, fizjoterapeuta stwierdził wadę postawy , jest zresztą widoczna gołym okiem, lekarz stwerdził , że tak to już jest i nie ma sensu nic robić. Katastrofa

Dno! "Lekarzyna" miał dwóch pacjentów umówionych, mnie na 14.00 i Panią na 14.15 Oboje byliśmy pod drzwiami do gambinetu od 13.55 O godzinie 14.30 okazało sie że "doktora" Jóźwiaka juz nie ma bo sobie poszedł do domu. Dno dna a nie lekarz

Oboje byliśmy pod drzwiami do gambinetu od 13.55

Dno dna a nie lekarz

Pilny przypadek przyjął poza kolejnością skierowań, elastycznie podchodząc do brakujących formalności. Zlecił bez większych problemów konieczny zabieg pielęgniarski, samemu go doglądając i z uwagą kontrolując. Nie oceniam kompetencji lekarskich, bo nie miałem możliwości ich weryfikować. Bardzo doceniam za to ludzkie podejście dr. Jóźwiaka do pacjenta, który był nie do końca obeznany z zawiłościami ścieżek NFZ, za to potrzebował pilnej pomocy.

Nie polecam nikomu tego ,,lekarza" . Człowiek minoł się z powołaniem. Wszystko robi żeby tylko pozbyć się pacjęta. Zobaczył wyniki i jego reakcja ,, o Jeeeezu, o Jeeezu " Masakra poprostu masakra.Nie poszedł bym już nigdy do tego opryskliwego i chamskiego człowieka.

Katastrofa. Pan pomylił się ewidentnie w wyborze zawodu. Przyjechaliśmy z mężem z prośba by przyjął, oczywiście prywatnie ze wzgledu na ból w odcinku lędźwiowym - mąż ledwo wsiadł do auta - pan szanowny doktor zbył nas krótkim "nie" odwrócił się i poszedł. Kawał ch...a nic więcej. Uprzejmość absolutne 0, kompleksowość podejścia - śmiech na sali, tłumaczenie choroby - pojęcia nie mam, nie dane nam było, godny polecenia - absolutnie nie, poświęcony czas, hahaha, zaufabie do kompetencji, bardzo wątpliwe.

Nikomu nie polecam. Pacjentów traktuje, jako zło koniecznie. Zamiast leczyć schorzenie, najlepszym wyjściem skierować pacjenta do szpitala, żeby się go pozbyć, mieć go z główki niech inni się zajmą.

Kompetentny, z dużą wiedzą i intuicją,uprzejmy, poświęca sporo czasu, dokładnie tłumaczy rozmiar szkód wywołanych urazem, poleciłabym każdemu kto oczekuje fachowej porady