Trafiłam do pana ze skierowaniem ze zdunskiej woli,było to w32 tyg. ciazy z wada malensta,powiedziano ze coś z główka i unikano strasznie...dopiero u dr dowiedziałam sie ze dziecko ma wodogłowie i wytłumaczył wszystko na czym to polega i co czeka mojego synka po porodzie,mial wiedze i pojecie o tym niczym neurochirurg.To u niego miałam zrobione profesjonalnie usg,doładnie patrzył,opisywał kazda cześć ciała mojeg maleństwa,widział ze jestem w szoku...no takiego usg nigdy nie miałam.W drugiej ciazy napewno bede chodziła do niego. chce dodac ze oj synek ma dwa latka,ma zastawke,i jest bardzo madrym i usmiechnietym dzieckiem,nadopiero zaczał raczkowac,ale dzieki rehab. sa postepy,nikt by nawet sie nie domyslił co przeszedł i co przeszła jego mama....ale do przodu! panie dr DZIEKUJE

Miałam okazję spotkać się z Panem Piotrem na Oddziale Prinatologii ICZMP w 2007 r. Jego opinia dobiegła mnie już wcześniej - wiele pacjentek mówiło, że jest to najlepszy specjalista od USG ciąży w Łodzi. I rzeczywiście nie zawiodłam się - było to moje 4 badanie na 5 jakie miałam przeprowadzone w tamtej ciąży i zszokowało mnie jak sprawnie ono przebiegło. Pacjentki miały racje - jest to profesjonalista najwyższej rangi. Niestety - zawiodłam się na charakterze - przez jedną zbędną ironię Pana doktora wróciłam zapłakana do pokoju. Sądzę że lekarz nie powinien wypowiadać arogancko swoich myśli o stanie zdrowia pacjenta. Niestety nie moge powiedziec jak inne dziewczyny, że był on miły. Na obchodach raczej stoi z tyłu i troche wygląda na znudzonego, chociaż ja akurat sama zapewne też bym nie przywiązywała uwagi do "przeciągów", troche nudne musza być.

najlepsze usg na jakim byłam, poczucie humoru, jedyna wada to wysokość opłaty oraz czekanie 2 godziny mimo umówionego terminu

Fachowiec jakich niewielu na tym swiecie. Przekaonałam sie o tym podczas ciaży "problemowej". P. Kaczmarek zrobił wszystko by moje dziecko podczas porodu miało zapewnioną 100% opiekę neonatologiczną i laryngologiczna. Znakomicie ocenił wadę dziecka i zaopiekował sie mna podczas tych trudnych tygodni. Polecam wsztskim przyszłym Mamoa, a szczególnie tym, które mają problemy z donoszenim ciąży bądz z dzidziusiem. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam :-) i dzieuję już nie pierwszy raz:-)

Polecam, polecam i raz jeszcze polecam :-)
i dzieuję już nie pierwszy raz:-)

Mialam u dr badania prenatalne.bardzo fachowo i sympatyczne podejscie do pacjenta.Dowiedzialam sie rowniez w 12 tyg ciazy plec dziecka:)

Gdyby była w tych ocenach większa skala wystawiłabym Panu dr lepszą opinię. Wspaniały lekarz , najważniejsze człowiek. Ciepły, mądry , dowcipny , świetny psycholog.Przy okazji super fachowiec w swojej dziedzinie - zarówno ginekologii jak i ultrasonografii. U nas wykrył wadę serca, potraktował nas wyjątkowo, wiadomość o wadzie przekazał w mistrzowski sposób , jemu po części zawdzięczam swoje podejście do problemu do dnia dzisiejszego. Pan dr Piotr jest cudownym CZŁOWIEKIEM , a nie tylko białym fartuchem do takiego ginekologa idzie się z przyjemnością , nie wyobrażam sobie, żebym przy drugiej ciąży ...

Gdyby była w tych ocenach większa skala wystawiłabym Panu dr lepszą opinię.
Pan dr Piotr jest cudownym CZŁOWIEKIEM , a nie tylko białym fartuchem
do takiego ginekologa idzie się z przyjemnością , nie wyobrażam sobie, żebym przy drugiej ciąży oddała się w ręce kogoś innego.
Panie doktorze DZIĘKUJEMY!!
rodzice Alanka Kulety ( TGA,VSD,PS ur.30.07.2007)

Przecudowny, ciepły człowiek, który pozwala pacjentce czuć się partnerem a nie tylko podmiotem. Kompleksowa wiedza, rzetelne badania i osobowość pana Doktora sprawiają, że wizyta jest przyjemnością. Kobieta ciężarna jest specyficznym pacjentem, który wymaga więcej psychologii i czasu niż inni, Doktor to rozumie i nigdy nie pozostawia niedomówień. O dziecku mówi dzidziuś a nie płód co dla nas rodziców po przejściach jest takie ważne. W trakcie długiego leczenia spotkaliśmy wielu lekarzy i wybitnych specjalistów ale dziś nikomu oprócz doktora Kaczmarka nie powierzylibyśmy zdrowia naszej nienarodzonej córeczki. Polecam z całego serca.

Witam u Doktora Kaczmarka miałam okazję być tylko raz rzeczywiście zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Mam jednak pytanie czy któraś z Was prowadziła ciąże u dr Kaczmarka z powiklaniami np cholestaza ciążową i mam jesczez jedno pytanie czy dr pracuje nadal w CZMP na oddziale perinatologii Za wszystkie cenne informacje bede wdzięczna pozdrawiam

Za wszystkie cenne informacje bede wdzięczna pozdrawiam

Naprawdę świetny specjalista... i nawet jeśli będę w potrzebie przy trzeciej ciąży to zgłaszam się w kolejkę:))

Lepszego lekarza nie miałam. Prawdziwy lekarz z powołania !

Lepszego lekarza nie miałam. Prawdziwy lekarz z powołania !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital