dr Piotr Kotusz

1,6
1,6
1,5

Szkoda czasu na pisanie... Jak najdalej od tego pana... nie dziwne juz dlaczego w kolejce są 3 osoby a do innego lekarza 15 i więcej.

Jak to śpiewał klasyk "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" Ponad miesiąc chodzenia,, ręka bez zmian nadal boli, wizyty po 2 minuty, żadnych konkretnych informacji. Ostatecznie lekarz się obraził i chamsko zaproponował zrezygnować z pracy skoro ręka doskwiera. Niestety panie Kotusz to pan powinien się zwolnić skoro meczą pana pacjenci.

Jak to śpiewał klasyk "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"

Pojechałam z bolącym kolanem, choć opinie o lekarzu fatalne to termin krótki. I dobrze, że się tych opinii nie przestraszyłam, bo w moim przypadku kompletnie bezzasadne. Pan doktor obejrzał RTG, zbadał kolano, zrobił wywiad, zlecił dalszą diagnostykę, czyli dał skierowanie na rezonans. Normalna wizyta.

Niestety pan lekarz nie uprzejmy , bardzo pretensjonalny . Po długotrwałym leczeniu nie przynoszącym skutku uznał poprostu " nie chodzić to nie będzie bolało" w kółko przepisuje te same leki które nic nie dają po zwróceniu uwagi że leczenie się powtarza a nie przynosi skutku obrażony na cały świat . Strasznie nie ostrożny niszczy badania pacjentów . Po leczeniu była potrzeba skorzystania z usług innego specjalisty , niestety stan zdrowia uległ drastycznej zmianie . Jak najdalej od tego lekarza . Niestety jedna gwiazdka bo nie da się dać mniej

Lekarz ignorant. Nabija kasę przez cotygodniowe wizyty kontrolne, które trwają nie więcej niż 4 minuty. Nie zwraca uwagi na to co mówi pacjent. Po miesiącu od skręcenia kostki i złamania kości skokowej nawet nie dotknął nogi pomimo, że wciąż mnie boli. Kazał chodzić i powiedział, że kiedyś przejdzie ale nie może określić kiedy....Zupełny brak szacunku do pacjenta, ważna tylko kasa i ilość wizyt, po których i tak nic się nie można dowiedzieć na temat swojego stanu.

Lekarz ignorant bez kultury, powinien leczyć zwierzęta nie ludzi. Brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta, nie potrafiący leczyć.

Nie polecam.Lekarz,który nie leczy,ignoruje niepokojące sygnały pacjenta kompletnie nie biorąc ich pod uwagę . Dzięki temu mój uraz się rozwinął,do tego stopnia ,że obecnie mam trwały uszczerbek na zdrowiu czyli kalectwo.

Po dzisiejszej wizycie jestem załamana..To co mnie spotkało nie życzę nikomu.W moim kierunku obrazy,ocenianie o symulację i wyłudzenia L-4,gdy człowiek cierpi i szuka pomocy.Skarga idzie wyżej tak tego nie zostawię

Dramat. Lekarz nie zleca żadnych dokładniejszych badań, prześwietleń itp. Wszystko bierze na swój idealny wzrok ( rentgen w oczach ) . Gdy mówi się że nadal odczowa się bol ,lekarz odpowiada : ile czasu Pana może boleć? Ja kończę leczenie i koniec. Finał jeste taki ze po skręceniu i naderwaniu kciuka palec dalej boli ale już się przyzwyczaiłem.... Odradzam znachora !

"Specjalista" w bardzo dużym cudzysłowie, poniżej jakiejkolwiek krytyki, a przede wszystkim osoba niekompetentna. Na długotrwałą dolegliwość i ciągły ból Pan Lekarz przepisuje ogólnodostępne lekarstwo na dodatek reklamowane w TV. Nie zleca dokładnych badań po czym wysyła pacjenta do innego specjalisty! Serdecznie odradzam!