dr Piotr Kotusz

1,6
1,6
1,5

Miałam zwichnięty staw skokowy z naderwaniem więzadeł,ten o to lekarz "specjalista ortopeda i reumatolog"leczył mnie antybiotykiem przez 2 tyg.stopa boli a on zakończył leczenie po 2 tyg.Nic dodać nic ująć tylko szkoda słów.Kazał wracać do pracy.Nie polecam tego "specjalisty".

Musze stwierdzić, że miałem zerwane wiązadła i łąkotke do szycia a ten doktor powiedział mi że wszystko ze mną w porządku i wysłał mnie do pracy a ja nie umiałem chodzić . Byłem może u 6 lekarzy i ten zdecydowanie jest najsłabszy a jego wiedza jest mierna, nie polecam !!!

Nie zgadzam się z wyżej wymienionymi wypowiedziami na temat tego lekarza. Pan Kotusz to bardzo dobry dr bardzo poważnie potraktował moją wizytę, przesympatyczny lekarz. Dokładnie bada i wszystko pięknie tłumaczy. Wzbudził we mnie zaufanie:)

Przy osteporozie i po zlamaniu jednego z kregow -nie interesuje sie odniesionym skutkiem terapii.Informuje pacjenta ,ze wizyta u niego to nie koncert zyczen.A wiec prosze nie pytac o nic , odpowiedz juz znacie.Mozecie sie tylko poplakac w kaciku i wziazc rozaniec do reki i sie za niego pomodlic.

Kompletny ignorant. Pozostawianie Pana na takim stanowisku pracy jest kompletnym nieporozumieniem!!!

Lekarz ten powiedział mi tylko tyle, że mam lekko skręcone kolano i przepisał mi na to Ketonal. Nie zrobił mi żadnego USG i prześwietlenia. Stwierdził również, że kolano samo mi się nastawi, bo to w końcu nic takiego. NIE POLECAM TEGO "LEKARZA" NIKOMU.

Zdecydowanie odradzam tego koziego lekarza.Po jego leczeniu została mi tylko SPORT KLINIKA w Żorach.Baran leczył mnie lekami i zastrzykami na zerwane wiązadło krzyżowe.0 pojęcia o ortopedii.Uwierzcie przez niego o mało nie zostałem inwalidą w wieku 35 lat.Jeśli chcecie chodzić omijajcie tego konowała.

w 100 % zgadzam się z poprzednikiem.prosiłam o rehabilitację to mi powiedział, ze 5 m-cy trzeba czekać i leczy mnie tabletkami! zdecydowanie pomylił się z zawodem!

100%ignorancji,0% wiedzy medycznej.Typ osoby mającej o sobie bardzo duże mniemanie.Znikoma znajomość odczytywania zdjęć rentgenowskich.Metoda leczenia to jedynie podawanie leków przeciwbólowych (z każdą wizytą coraz mocniejszych). Pojęcia takie jak :tomograf,rezonans magnetyczny,lub chociażby rehabilitacja są mu obce.Beznadzieja.Fachowa diagnoza : PRZYZWYCZAIĆ SIĘ DO BÓLU.