Lekarzem milym ,usmiechnietym to jest jak najbardziej wszystko jest super jak nie ma problemow i wszystko jest ok,schody zaczynaja sie wraz z problemami z ktorymi to niestety Pan doktor nie potrafi sobie poradzic.Polecam dla kobiet u ktorych wszystko jest ok i nie ma zadnych problemow,ktore potrzebuja tylko badania kontrolnego,zrobienia cytologii,i dla kobiet ktore nie maja problemow z ciaza ktora przebiega ksiazkowo.

Pan doktor bardzo sympatyczny, kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, zresztą bardzo cierpliwie. Jest bardzo wnikliwym lekarzem, dochodzi do przyczyny dolegliwości. Faktycznie sam nie wychodzi z propozycją badania piersi ale jeśli się mu o tym wspomni robi badanie, bez okazywania łaski. Lekarz bardzo delikatny. Polecam każdej kobiecie.

Bardzo dobry specjalista, wspaniałe podejście do pacjentki, poświęca tyle czasu ile potrzeba, zdecydowanie polecam tego lekarza.

Na pewno miły i sympatyczny, ale odkąd ma ogrom pacjentek przestał przykładać się do swojej pracy. Póki chodzi się do niego na rutynowe badania lub po recepty to jest okej, ale kiedy pojawiają się problemy to już nie jest tak różowo. Bagatelizuje liczne nieudane próby zajścia w ciążę, nie zleca badań tylko każe czekać ( nie wiem na co ) i próbować. Po 8 miesiącach zmieniłam lekarza, który zlecił odpowiednie badania i od razu znalazł się powód niezachodzenia w ciąże. Tak więc niestety, ale ja jestem rozczarowana...

bardzomily sympatyczny kulturalny dowciply lekarz... przy nim nie czuje sie skrepowana... goraco polecam... chcialam sie odwolac do jedenj z opini gdzie podobno jedna z pacjentek poronila przez wlasnie tego lekarza... chodze do niego kilka lat prowadzil mi od poczatku dwie ciaze... znam jego sposoby dzialania na tyle zeby mniec watpliwosci co do tego co pani pisze... wiesz ze od poczatku od pierwszej wizyty zaklada kasazeczke ciazowa i robi kompleksowe badania...ja jestem bardzo zadowolona.... i goroca polecam a Pani moge wspolczuc

Lekarz dokładny, delikatny, bardzo uprzejmy; odpowiada na wszystkie pytania.

Lekarz dokładny, delikatny, bardzo uprzejmy; odpowiada na wszystkie pytania.

Ja nie jestem zadowolona z niego cala moja ciaze prowadzil prywatnie udalo mi sie jedna z ostatnich wizyt na kase chorych zapisac inie chcial mi nawet skierowania na badania wypisac oprocz tego nie podchodzil do mojej osoby indywidualnie jezeli chodzi o dodatkowe choroby co okazalo sie na wizycie u innego lekarza nie robil mi badan ksiazeczki nie uzupelnial za usmiech i zrobienie usg bral 70 zl po porodzie mam sie wstawic na kontrole i do niego juz nApewno nie pojde

Prowadził moje 2 ciąże. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić. Opiekuje się mną od ponad 10 lat. Jestem z niego bardzo zadowolona i ufam mu bezgranicznie. Wg. mnie ma duże doświadczenie i jest świetnym oddanym sprawie położnikiem. polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,polecam...Czasem widać,trochę przemęczony ale poświęca dużo czasu na swoją pracę,więc nie ma co się dziwić..

BARDZO DOBRY LEKARZ.DOKŁADNIE TŁUMACZY I CO WAZNE ROBI DOKŁADNE BADANIA. JEST KONKRETNY I RZECZOWY.WSZYSTKIM PANIOM POLECAM!