Zdecydowanie polecam pana doktora jako ginekologa onkologa.Bywałam przez lata u wielu lekarzy i dopiero pan doktor zauważył że mam 8 cm guza.Zajął się mną kompleksowo w szpitalu,za co bardzo dziękuję.Również wizyty w gabinecie są bardzo komfortowe i w pełnym zakresie.Gdyby było wiecej takich lekarzy tyle kobiet nie miałoby tylu problemów.

Doktor Magnowski to wspaniały lekarz. Jestem jego pacjentką i zabrałam jeszcze córkę na jej pierwszą wizytę u ginekologa. Muszę powiedzieć, że córka została zbadana z niezwykłą delikatnością i taktem a doktor odpowiedział bez pospiechu na wszystkie nurtujące ją pytania. Wiem, że koleżanki córki też się do niego wybierają. W pełni polecam. Kamila Wilecka

Pana doktora poleciła mi koleżanka. W pełni zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat doktora. Zastosował prawidłowe badania i leczenie mojej przykrej dolegliwości i z przyjemnością poszłam na wizytę kontrolną.

Pan doktor Magnowski prowadził moja drugą ciążę i mogę szczerze powiedzieć, że zaobserwowałam całkiem inne podejście do pacjentki niż u innych lekarzy. Wizyty są naprawdę wyczerpujące pod względem czasowym, wszystko dokładnie wiedziałam na każdym etapie ciąży. Pan doktor informował mnie również czego mogę oczekiwać w nastepnych tygodniach. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Monika J

doskonały ginekolog, jestem bardzo zadowolona z dokładnego i delikatnego badania, wszystko miałam świetnie wyjaśnione na następną kontrolę też do niego pójdę

Prowadzi moją drugą, dość trudną ciążę (pierwszą prowadzoną przez znudzonego praktyką lekarza poroniłam). Jesteśmy w połowie drogi i mimo czających się zagrożeń ciąża przebiega wzorowo. Pierwszy kontakt z Panem Doktorem miałam w szpitalu na Polnej i właśnie tam poczułam, że do takiego lekarza byłabym w stanie jeździć nawet z drugiego końca Polski. Po kilkunastu wizytach mogę szczerze powiedzieć, że powierzenie Mu opieki nad ciążą było bardzo dobrą decyzją. Potwierdzają to także osoby, którym poleciłam Pana Doktora. W skrócie Pan Doktor to bardzo troskliwy, sumienny lekarz i przemiły facet :) W ...

Jesteśmy w połowie drogi i mimo czających się zagrożeń ciąża przebiega wzorowo.

W skrócie Pan Doktor to bardzo troskliwy, sumienny lekarz i przemiły facet :)
W każdej chwili mogę liczyć na jego pomoc i wsparcie. Zawsze bardzo dokładnie bada i analizuje wyniki badań. Każdy niepokojący sygnał traktuje poważnie. Uważnie słucha i dokładnie tłumaczy. Nigdy nie udaje wszechwiedzącego - sprawdza, dopytuje, konsultuje, zleca dodatkowe badania. Dzięki Jego czujności ominęliśmy już wiele czających się problemów. Swoim podejściem motywuje i podnosi na duchu.

Z żadnym lekarzem nie współpracowało mi się tak dobrze jak z dr Magnowskim. Czuję się przy nim bezpiecznie i komfortowo, i gdybym tylko mogła powierzyłabym Mu całą swoją rodzinę i wszystkie narządy :)

Z całego serca dziękuję za pomoc i proszę o więcej :)

Wizyta to sama przyjemność. Jako pacjentka czuje się bezpieczna.

Wizyta to sama przyjemność. Jako pacjentka czuje się bezpieczna.

Super lekarz! Rzadko się spotyka lekarzy z powołaniem. Moja pierwsza wizyta trwała prawie 50 minut. Bardzo szeroki wywiad, badanie całego ciała, a nie jak większość ginekologów, że można mieć guza na czole i nie zauważy. Oglądał przywiezione wyniki, badanie chyba najbardziej szczegółowe w moim życiu!!! Bardzo polecam, chociaż czasem trzeba się naczekać.