dr n. med. Piotr Nowaczykdr n. med. Piotr Nowaczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ukończył z wynikiem bardzo dobrym i medalem Rektora za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2008. W latach 2008-2009 odbył staż podyplomowy w Szpitalu im F. Raszei w Poznaniu. W latach 2009 – 2015 specjalizacja z chirurgii ogólnej. Od 2016 roku w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Od 2009 do dzisiaj pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum ...

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Tak wspaniałego i kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam. To prawdziwy Człowiek - uprzejmy, uśmiechnięty, życzliwy, a przede wszystkim zainteresowany pacjentem, jak mało który lekarz. Szybka decyzja i błyskawicznie wykonany zabieg - fachowo i bezboleśnie. Dziękuję z całego serca i wszystkim życzę, by na swej drodze spotkali kogoś takiego jak Doktor Nowaczyk.

Pan doktor jest chodzącym aniołem :) Byłam na wizycie już 4 raz i zawsze jest bardzo miły, uprzejmy i rzeczowy. Życzę wszystkim takiego cudownego lekarza!

Wspaniały kompetentny lekarz,rewelacyjne cięcie i prawie nie widać szycia,przemiła osoba,życzliwa.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko,także za wyczerpujące odpowiedzi ,,,,Życze wszystkim aby trafili na tak wspaniałego chirurga,,Pozdrawiam serdecznie dziękując za opieke i pomoc

Wspaniały człowiek. Wszystko dokładnie wyjaśnia, dużo czasu poświęca pacjentowi, zawsze miły i uśmiechnięty. Kompetentny lekarz i godny polecenia chirurg. Operację przeprowadził perfekcyjnie. Dziękuję Panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Andrzej Gracz

Chirurg onkolog
Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań