dr n. med. Piotr Osuch

Chirurg plastyczny

Jestem szczęśliwa posiadacza nowego nosa. Nosek zgrabny i dokładnie taki jak chciałam. Szczerze polecam doktora, który umie i wie jak pomoc. Superancki facet. Cena jak za taka super usługę jest niska. Na konsultacje czekałam 3 tygodnie, a na operacje jeszcze 2 miesiące. Iza

Świetnie zrobiona operacja powiek górnych, dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Super miły człowiek. Absolutnie polecam!!!

miły ciepły człowiek, widać, że bycie lekarzem to jego pasja, cierpliwy pomocy, fantastyczny specjalista i człowiek.

Dr Piotr Osuch 04.04.2012 operacyjnie skorygowal moje powieki gorne. Efekt jest niesamowity - mam 54 lata a wygladam na 40!!!Rany goily sie bardzo szybko a po 3 tygodniach od operacji blizny sa malo widoczne.Bardzo balam sie tej operacji a teraz zaluje, ze nie zrobilam jej duzo wczesniej. Dr.Piotr Osuch to doskonaly chirurg plastyk i niezwykle mily czlowiek.

fantastyczny, ciepły, miły i uprzejmy człowiek, można się spokojnie oddać w jego ręce. Dokładny, świetny specjalista.

Dla mnie nie ma lepszego lekarza plastyka niż doktor Osuch, jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, a do tego jest bardzo uprzejmy, ciepły, miły i cierpliwy.

Jestem po liftingu twarzy 3 lata. Mogę doktora szczerze polecić. Teraz będzie operował mój brZuch. Jestem zupełnie spokojna o efekt. Wogole bardzo otwarty i ludzki lekarz. Krystyna

Pan doktor zmniejszył i wyprostował mój garbaty nos. Efekt operacji jest rewelacyjny. Obsługa i pielegniarki też świetne. Miałm operacje w Lasermedzie. Moge zdecydowanie polecic. kasia

Doktor jest godny polecenia. Powiększałam piersi wkładkami. Wielkość dobrana idealnie - 250. Potrafi doradzić kobiecie:)

Super specjalista. Otwarty, kompetentny, dowcipny. Godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona. W porównaniu z innymi lekarzami nieoceniony fachowiec w swojej specjalizacji. Jeśli operacja plastyczna to tylko u dr. Piotra Osucha.

Jeśli operacja plastyczna to tylko u dr. Piotra Osucha.