dr n. med. Piotr Osuch

Chirurg plastyczny

Super człowiek i świetny lekarz. Fajnie, ze sa jeszcze lekarze z takim normalnym i cieply podejsciem do czlowieka.

Dr Piotr Osuch jest profesionalistą. doradził mi dobrze implanty piersi, cel osiągnmięty w 100%. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza.

Jest to bardzo dobry lekarz, miły i sympatyczny, a poza tym świetny specjalista. Podoba mi się w nim to, ze indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Nie mam nic do zarzucenia.

Taki sobie, srednio mi wytlumaczyl mozliwe powiklania zabiegu :( a one wystapily

W koncu mam piersi!! Doktor byl kompetentny, wzbudzil moje zaufanie. Bardzo cieply czlowiek. Pokazywal przed operacja duzo roznych implantow. Ja chcialam na poczatku duze. Jednak doktor przekonal mnie, ze to nie jest dobry pomysl (jestem dosc szczupla). w koncu wybralam 250 ml. Zreszta doktor robi jakies skomplikowane pomiary przed operacja i ta najlepsza wielkosc wkladek wychodzi sama. Jestem happy.

jestem zdziwiona pozytywnymi opiniami. Ale nie każdy może być we wszystkim dobry. Jeśli chodzi o operację plastyczną uszu to zdecydowanie odradzam. Nie była udana wręcz lekarz który robił mi poprawkę był zszokowany. Ale może w czym innym jest dobry...

miła wizyta i skuteczne leczenie .Zabieg dotyczył pszeszczepu włosów na mojej głowie .

Robiłam u niego górne i dolne powieki około rok temu, a ostratnio przeszczep tłuszczu w całą twarz. Mogę zdecydowanie polecić.

Bardzo profesjonalny i szczery. Wie co mówi. Operowałam u niego piersi podobnie jak wcześniej moja koleżanka. Obie jeseśmy zadowolone.

Można doktorowi w pełni zaufać. Miałam na twarzy blizny po wypadku samochodowym, które zniekształciły mi usta i powiekę. Trochę sie obawiałam, bo nie widziałam doktora na reklamach, a konsultacja trwała tylko 10 minut. Doktor nie obiecywał cudu i wykonał u mnie 2 operacje. Bardzo mi pomógł. Teraz wyglądam dobrze i ludzie przestali na mnie patrzeć dziwnie. Katarzyna.