dr n. med. Piotr Osuch

Chirurg plastyczny

Ja trafiłam do doktora Osucha przez opinie znalezione w różnych serwisach poświęconych chirurgii plastycznej i muszę podpisać się obiema rękami pod pochwałami pod jego adresem - kompetencja pana doktora to jedno, a jego ludzkie i bardzo ciepłe podejście do pacjenta do drugie, ciężko znaleźć tak utalentowanego i jednocześnie życzliwego lekarza.

Ja uważam, że to lekarz z wielkim sercem i z powołania. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki , potraf doradzić w wybrać odpowiednią metodę do problemu. Ja chciałam powiększyć piersi i okazało się, że w moim przypadku lepsze będzie powiększenie własnym tłuszczem, niż implanty. Jestem wdzięczna za tą radę, bo jestem bardzo zadowolona. Warto wybierać tylko sprawdzonych i najlepszych lekarzy

Wyjątkowo sympatyczny lekarz z niewiarygodnie otwartym podejściem do pacjenta - poświęcił mi bardzo dużo czasu odpowiadając na wszystkie pytanie, opisał dokładnie zabieg, przeciwwskazania, możliwości komplikacji, nie koloryzował i nie obiecywał cudownej przemiany - bardzo rozsądny lekarz o dużej wiedzy i przygotowaniu. Polecam każdemu.

Pan dr Osuch według mnie jest świetnym specjalistą i chirurgiem, który faktycznie zna się na tym co robi i robi to profesjonalnie. Musze pochwalić go też w podejściu do pacjenta- w przeciwieństwie do większości lekarzy jego zainteresowanie pacjentem nie kończy się wraz z przekroczeniem przez niego progu gabinetu - interesuje się osobą, którą prowadzi, jest osobą otwartą, sympatyczną, przejmującą się losem pacjentów i angażującą się w swój zawód.

Byłam na konsultacjach u dr Osucha i muszę powiedzieć, że ma podejście do kobiet. Wszystko mi wytłumaczył oraz rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Czytałam o nim dużo dobrego, że jest specjalistą w swojej dziedzinie i tak też jest. Byłam bardzo zadowolona z zabiegu i z lekarza.

Jestem po konsultacjach u dr Osucha i muszę przyznać, że warto było jechać aż z Krakowa - oczywiście decyduję się na zabiegu u niego (powiększenie biustu), do tej pory nie spotkałam się z taką kompetencją połączoną z czystą ludzką życzliwością.

SUPER!!! Jestem po liftingu twarzy z plastyką powiek górnych i dolnych. Na początku byłam przerażona ponieważ przez około 2 miesiące w okolicy policzków i powiek były obrzęki i powieki były mocno napięte, Dr Piotr uprzedził mnie że tak będzie ale spokojnie wszystko zejdzie i kazał masować. W 100% miał rację teraz efekt jest fantastyczny!!! :))). Jeszcze nie spotkałam tak precyzyjnego lekarza. Z czystym sumieniem polecam.

dr Osuch to świetny specjalista, byłam u niego na konsultacji i wiem że zdecyduje sie na operacje własnie u niego. Wzbudził moje zaufanie a co najwazniejsze nie namawiał mnie usilnie na zabieg jak o robili inni lekarze u których byłam, ma realne podejście do sprawy i świetne rezultaty zabiegów. Na konsultacji poprosiłam o pokazanie zdjęć przed i po i musze powiedziec że jego dokonania sa naprawdę dobre.

JESTEM POD WRAŻENIEM PANA DOKTORA POLECIŁABYM GO Z MIEJSCA BEZ ZASTANOWIENIA KAŻDEMU!! ŚWIETNY SPECJALISTA , ZAUFANY CZŁOWIEK, MIŁY , UPRZEJMY , KOMPETENTNY. PODCZAS ZABIEGU CZUŁAM, ŻE JESTEM U WŁAŚCIWEGO LEKARZA , ŻE MOGĘ POWIERZYĆ MU SWOJE ZDROWIE. JESTEM ZACHWYCONA

Pan doktor wydaje się być świetnym specjalistą, jest bardzo miły i sympatyczny. Po zabiegu dał mi leki, dzięki którym czułam się świetnie i okres rekonwalescencji przebyłam bez bólu. Podczas wizyty w szpitalu przed zabiegiem jak i po miałam wrażenie że opiekuje się mną jakiś dobry wujek, a nie obcy facet. Od tego lekarza bije jakieś nieziemskie ciepło. Podczas wizyty kontrolnej sam zauważył zaczerwienienie mojego oka (które się wzięło niewiadomo skąd – chyba jakieś zarazki od mojego psa mi się dostały do oka) i z przejęciem i zmartwieniem o mnie przepisał ...

Pan doktor wydaje się być świetnym specjalistą, jest bardzo miły i sympatyczny.
Od tego lekarza bije jakieś nieziemskie ciepło.
Podczas wizyty kontrolnej sam zauważył zaczerwienienie mojego oka (które się wzięło niewiadomo skąd – chyba jakieś zarazki od mojego psa mi się dostały do oka) i z przejęciem i zmartwieniem o mnie przepisał kropelki, o które w sumie nie prosiłam, ale widać że troszczy się o swoich pacjentów.
I jak bym miała jeszcze kiedyś iść na jakąś operację, to wybrała bym tego samego lekarza.
Pomimo tego że z mojego nowego nosa nie jestem do końca zadowolona.
Może faktycznie nie miałam warunków na taki nos jaki sobie upodobałam.
Jeśli chodzi o oddychanie jest bardzo dobrze, garb też jest usunięty, ale nadal leci mi na prawy bok i grzbiet nosa jest za szeroki, myślałam że będzie węższy…..
Następnym razem będę zadawać więcej pytań i postaram się więcej dowiedzieć na temat operacji.
Ta była robiona trochę na szybkiego.