Ten bardzo polecany doktor miał być miły a nie był, miał poświecić mojemu dziecku czas, a nie poświecił tylko w czasie kiedy miał przeznaczony na naszą wizytę bardzo się spieszył i nawet nie miał czasu nic wytłumaczyć ani odpowiedzieć na nasze pytania, upoważnił do tego niemiłą pielęgniarkę której też się nie chciało zbytnio wyjaśniać.

Do Pana doktora trafiliśmy z synem ze słamaniem kości piszczelowej. Byliśmy dopisani jako dodatkowi pacjenci. Pan doktor przyjął nas przed czasem, przed wszystkimi pacjentami. Nie czuliśmy pośpiechu, wręcz przeciwnie. Pan doktor był miły, konkretny i kompetentny. Polecam tego specjalistę.

Witam ! Byłam ze swoim " smerfem" na wizycie u dr.Piotra Pogorzelskiego w szpitalu Warszawa -Nieklańska w ramach NFZ chirurga który nie tylko fachowo zdiagnozował, zlecił zabieg-operację , którą sam przeprowadził jest miły , uprzejmy , kompetentny po prostu -WZÓR DO NAŚLADOWANIA DLA INNYVH LEKARZY MOJA OCENA NA 10 TO 20

Witam !
Byłam ze swoim " smerfem" na wizycie u dr.Piotra Pogorzelskiego

Naprawdę wspaniały chirurg. Wzór lekarza chirurga. Operował nerkę mojego syna. Po kilkugodzinnej operacji poświęcił jeszcze dużo czasu, aby wyjaśnić dokładnie przebieg operacji, a następnie jeszcze do późnego wieczora kontrolował osobiście stan pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem. To jest właśnie lekarz z powołaniem. Każdemu życzę "trafić" do tak profesjonalnego lekarza.

Fachowiec. Operował mojego synka na spodziectwo i rekonstukcję napletka, zrobił to fachowo,wszystko sie udało. Mimo, że mineły 2 miesiące od operacji jesteśmy w kontakcie telefonicznym i jeżeli coś wzbudza mój niepokój zawszę mogę do niego zadzwonić i zawsze zostane wysłuchana. Polecam. W pierwszej chwili robi wrażenie nieprzyjemnego, ale to tylko pozory. Pozdrawiam.

Fachowiec.
Polecam. W pierwszej chwili robi wrażenie nieprzyjemnego, ale to tylko pozory.
Pozdrawiam.