dr n. med. Piotr Sawickidr n. med. Piotr Sawicki - zdjęcie profilowe

Leczenie ...

Kontakt do rejestracji: 525234616

KONSULTACJE LARYNGOLOGICZNE DOROSŁYCH I DZIECI

W gabinecie wykonywane są zabiegi laserowe:

Leczenie chrapania: niebolesny laserowy zabieg chirurgiczny o wysokiej skuteczności, wykonywany w znieczuleniu miejscowym- polega na odparowaniu części języczka i łuków podniebiennych. Efektem tego zabiegu jest usztywnienie podniebienia miękkiego oraz redukcji wielkości języczka, które powodują chrapanie. Zabieg wykonyję bez użycia noża chirurgicznego. Zabieg...

Bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie wykorzystuje za równo w diagnozie schorzenia, jak i leczeniu pacjenta. Charakteryzuje się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu choroby i sposobu leczenia nawet tak spanikowanym pacjentom, jak ja. Bardziej kompetentny niż lekarze u których leczyłam się do tej pory. Aby dowiedzieć się co mi dolega, musiałam odwiedzić sąsiednie województwo. Szybka diagnoza, leczenie i dziś jest o niebo lepiej. Problem, z którym zmagałam się od lat zniknął po miesiącu od rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam i polecam 😊

Wspaniały lekarz!!! Trafiłam do Pana doktora z 2,5-letnim synkiem z podejrzeniem zapalenia gardła. Okazało się, że Pan doktor nie widział tu przyczyny wysokiej temperatury u dziecka, zlecił nam badanie ogólne moczu i ... bingo! Laryngolog zdiagnozował nam zapalenie układu moczowego, zapisał skuteczne leki! Profesjonalnie przeprowadził wywiad ze mną, a nawet z moim synkiem ;-) Mały ani razu nie zapłakał, wyszedł po wizycie zadowolony i uśmiechnięty, zwykle u innych lekarzy tak płacze po badaniu, że mąż musi wychodzić z nim z gabinetu. Sympatyczny, miły, kompetentny, z olbrzymią wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. POLECAM naszego Pana doktora!!!

Polecam Pana Doktora bo tak jak obiecał przed operacją przegrody tak też się stało- nie miałem sznurków w nosie ani niczego innego. Efekt super w 100%

Pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza, który potrafi słuchać pacjenta i chce mu pomóc.Jestem mu bardzo wdzięczna . Każdemu polecam pana dr P. Sawickiego.

Diagnoza szybka i trafna. Leczenie przebiegło sprawnie, bez żadnych problemów. Lekarz jest młody, ale budzi zaufanie, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Wesoły i zawsze w dobrym humorze. Mówi dużo i konkretnie. Tłumaczy w sposób przystępny i ciekawy. Wyjątkowo troszczy się o każdego pacjenta. Uwaga! Czekając w kolejce należy uzbroić się w cierpliwość;-)

Bardzo sympatyczny, konkretny, wyrozumiały , zawsze skutecznie leczył mnie i moje dziecko. Chodzę do Pana Doktora zawsze gdy mam problemy zdrowotne od 3 lat i ciesze się że moge zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Jedyny problem to kolejka na NFZ.

Bardzo konkretny, dużo tłumaczy, efekt leczenia bardzo zadowalający, w końcu ktoś mi pomógł. Trafiłem z polecenia i nie żałuję

Pierwszy lekarz ktory zamiast slepo strzelac potrafil pobrac wymaz zlecic badania i wyleczyc mnie mimo wczesniejszych wizyt u larungologa nie bylo poprawy. Teraz mam spokoj ale goraczka od 6 tygodni potrafi przerazic kazdego.

Aktualnie Pan Doktor niestety już nie pracuje jako internista, ostatnio korzystałam z porady w Poradni Laryngologicznej, Pan Doktor zrobił szczegółową diagnostykę i skierował do szpitala, wszystko rzetelnie i na najlepszym poziomie, konsultowałam się jeszcze z jednym laryngologiem w warszawie, ale ten dokładnie potwierdził wszystko co Pan dr Sawicki rozpoznał. Cieszę się że tak szybko i trafnie pokierował mnie do kliniki bo od wielu lat choruje na ucho a nikt nie mógł rozpoznać co mi jest. Naprawdę polecam. pozdrawiam Marta B.

Moja córka zapisana jest u kilku specjalistów, ale jeśli chodzi o tego lekarza to moge napisać tylko tyle: UFAM MU W 100%!!!! jest naprawdę świetny :) Konkretny zna się na rzeczy ma podejście do dzieci i przede wszystkim jest LUDZKI i nie uważa się za nie wiadomo kogo tylko dlatego,że jest lekarzem:)) POLECAM

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A