dr n. med. Piotr Sawicki

Leczenie ...

Kontakt do rejestracji: 501-23-26-29

KONSULTACJE LARYNGOLOGICZNE DOROSŁYCH I DZIECI

W gabinecie wykonywane są zabiegi laserowe:

Leczenie chrapania: niebolesny laserowy zabieg chirurgiczny o wysokiej skuteczności, wykonywany w znieczuleniu miejscowym- polega na odparowaniu części języczka i łuków podniebiennych. Efektem tego zabiegu jest usztywnienie podniebienia miękkiego oraz redukcji wielkości języczka, które powodują chrapanie. Zabieg wykonyję bez użycia noża chirurgicznego. Zab...

Niestety nie wiem i nie znam Pana Piotra za drzwiami gabinetu, lecz jako była studentka mogę napisać, że jest świetnym wykładowcą, a chodzenie na wykłady i ćwiczenia i uczestniczenie w nich to sama przyjemność, przyswajanie wiedzy w miłej atmosferze i z dobrym humorem Pana Piotra:) Pozdrawiam

Moja córka zapisana jest u kilku specjalistów, ale jeśli chodzi o tego lekarza to moge napisać tylko tyle: UFAM MU W 100%!!!! jest naprawdę świetny :) Konkretny zna się na rzeczy ma podejście do dzieci i przede wszystkim jest LUDZKI i nie uważa się za nie wiadomo kogo tylko dlatego,że jest lekarzem:)) POLECAM

Bardzo mało jest lekarzy a raczej ludzi oddanych swojej pasji oraz czujących chęć pomocy. Niesamowity człowiek, LEKARZ! Pozdrawiam Pana doktora ;)

Pozdrawiam Pana doktora ;)

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam. Młody, uśmiechnięty, kompetentny, cierpliwy a zarazem konkretny i przy tym przystojny ;) Bardzo trafione diagnozy i leczenie. Polecam!

świetny , ambitny kompetentny, gadatliwy ale przy tym super konkretny

świetny , ambitny kompetentny, gadatliwy ale przy tym super konkretny

Uśmiechnięty, kulturalny facet i kompetentny lekarz. Najlepszy z jakim miałam przyjemność "pracować". Polecam w 100%.

Aktualnie Pan Doktor niestety już nie pracuje jako internista, ostatnio korzystałam z porady w Poradni Laryngologicznej, Pan Doktor zrobił szczegółową diagnostykę i skierował do szpitala, wszystko rzetelnie i na najlepszym poziomie, konsultowałam się jeszcze z jednym laryngologiem w warszawie, ale ten dokładnie potwierdził wszystko co Pan dr Sawicki rozpoznał. Cieszę się że tak szybko i trafnie pokierował mnie do kliniki bo od wielu lat choruje na ucho a nikt nie mógł rozpoznać co mi jest. Naprawdę polecam. pozdrawiam Marta B.

bardzo dobry polecam, nie zamierzam zmianiać poradni ze względu na tego Pana Doktora, naprawdę pomógł bardzo

Niesamowity lekarz,oraz człowiek, Swoim sympatycznym zachowaniem, uśmiechem i żartem wzbudził we mnie zaufanie. Szybko postawił diagnoze, jak z czasem sie okazało trafną. Fajnie że są tacy specjaliści. Pozdrawiam doktora ;) i polecaaaammm!!!!

Fajnie że są tacy specjaliści. Pozdrawiam doktora ;) i polecaaaammm!!!!

Przemily czlowiek, wspaniale podejscie do dzieci. Rozwial wszelkie watpliwosci, fachowo doradzil. Syn juz po wizycie Pana Doktora poczul sie lepiej :) a nie kazdy lekarz potrafi wzbudzic zaufanie mojego dziecka i z nie kazdym lekarzem chce "wspolpracowac". Doktorowi Sawickiemu wspaniale sie to udalo. Dziekuje pieknie!!!