lekarz Piotr Smolewski

Internista, Hematolog

Niestety odprawia pacjentów z kwitkiem w środku leczenia. Nie panuje organizacyjnie, ani po lekarsku nad powierzoną mu podobno częścią oddziału. Toleruje arogancie zachowania młodych ludzi, którzy podobno nawet nie mają specjalizacji z hematologii. Chorych ludzi traktują tam jak natrętne muchy. Za takich "profesorów" dziękujemy, w koperniku jest ich za wielu

Niestety nic dobrego nie mozna powiedziec o prof.wg.mnie to gbur który widzi czubek własnego nosa i tytul przed nazwiskiem totalny chaos na oddziale źle traktowanie pacjentów niekompetencja zero informacji o postępach w leczeniu totalna ignorancja i chamstwo nie polecam