lekarz Piotr Stefanowicz

Psychiatra

2,7

Pełen energii i optymizmu lekarz, poświęca uwagę pacjentowi. Korzystałam z wizyt na NFZ i jeszcze dostałam od niego skierowanie na psychoterapię, również z NFZ. Szkoda, że nie trafiłam do niego wcześniej, bo prawdopodobnie szybciej wróciłabym do dobrej kondycji psychicznej :-)

Zdecydowanie polecam. Pan Doktor przemiły co powoduje rozluźnienia emocji. Zawsze zapyta co słuchać . Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Znakomity człowiek i specjalista. Polecam

Nie polecam! Pan doktor uprzejmy na platnej wizycie, na fundusz juz inaczej. Brak podejscia do pacjenta

Jak dla mnie, nie pozorny ale bardzo dobry specjalista. Lekarz z doświadczeniem pomógł mi bardzo, korzystam z jego porad od ponad roku.

Odwiedziłam tego lekarza 3 razy. Za pierwszym razem dowidziałam się, że jestem "Ryczącą czterdziechą" oraz otrzymałam diagnozę powtórzoną przez neurologa, do tego recepta. Druga wizyta zwiększenie dawki leku. No i trzecia moja ulubiona, lekarz spóźniony 20 min. nawet nie powiedział dzień dobry, a co dopiero przepraszam, następnie stwierdził, że mu komputer nie działa i nie ma jak pracować. Na moje pytanie, czy mam wyjść (bo w sumie jak nie może pracować, to po co mam tam siedzieć??) odparł, że przecież mnie nie wyrzuca. Temu panu już podziękuję, ponieważ mój czas jest dla mnie najważniejszy. Jego nerwowe reakcje mogą świadczyć o pewnych problemach psychicznych, więc radziłabym udać się do specjalisty. Nie jestem pewna, czy ten człowiek powinien wykonywać tak odpowiedzialny zawód. Osoby ze skłonnościami do depresji, czy samobójstw mogą sobie zaszkodzić odwiedzając tego pana.

Jak dla mnie super podejście do pacjenta Pan doktor bardzo miły uprzejmy...doradzi pomoże wytłumaczy , czasu poświęca tyle ile trzeba...ludzie nie piszcie głupot , ja czytałam wczoraj opinie i się zastanawiałam czy pójść czy nie ....zdecydowałam i dziś byłam i moje zaskoczenie olbrzymie ciepły sympatyczny człowiek nie oceniajcie po wypowiedziach , idźcie sprawdźcie .....a ci co piszą głupoty niech się zastanowią czy z nimi wszystko ok pozdrawiam ....miłego dnia

mi pomógł, chyba bardziej szczerą rozmową niż lekami ale to dostrzegłam dopiero jakiś czas później, polecam tego Pana

Mieszane uczucia. Z jednej strony doskonałe podejście do pacjenta; bardzo komunikatywny i miły człowiek. Z drugiej [nie]mały zgrzyt. Zalecił psychoterapię, dał prywatny kontakt do polecanej pani psycholog, ale informację o tym, że w obecnej sytuacji finansowej zupełnie mnie nie stać na prywatne wizyty, zbył milczeniem. Kilkukrotnie prosiłem o skierowanie, ale za każdym razem to samo. Stąd z żalem, ale zmieniłem lekarza bo samymi pigułkami się z tego nie wyciągnę. Potwierdzam też, że jak do tej pory to dr Stefanowicz zawsze się spóźniał na poranne wizyty. Polecam jeżeli macie lekki problem do rozwiązania antydepresantami.

Przyszedł spóźniony 25 minut (specjalnie umawiałam się na rano żeby jak najmniej urywac się z pracy), lekarz był szyderczy, wyśmiewający i nie probujacy pomoc. Miałam wrazenie ze jest sfrustrowany i chce to na mnie przerzucić. Tak wygaladała pierwsza wizyta i mam nadzieje ostatnia.

Świetny, bardzo sypatyczny, zawsze uśmiechnięty i kompetenty lekarz. Interesuje sie pacjentem, zawsze zapyta jak sie człowiek czuje. Dzięki jego diagnozie i przepisanym lekom wróciłem do zdrowia, a dzieki przyjaznemu nastawieniu i żartom pana doktora można naprawde odzyskac wiare w ludzi.