lekarz Piotr Stefanowicz

Psychiatra

2,7

miałem problemy domowe i w pracy po rozmowie zorientowałem sie gdzie popełniłem błąd doktor Piotr skierował mnie do swojego psychologa jestem zadowolony polecam

,latwo nawiazuje kontakt, nawet milo sie gawedzi i to na tyle z plusow, poza tym zbyt powierzchowne i nie celne diagnozy stawia, bagatelizuje problemy,na zasadzie ma Pani problem w domu a nie w glowie-wiec ja tu nie pomoge,i pyt cieszyc sie czy plakac po takiej wizycie..moje problemy sie pogorszyly ale Pana doktora omijam glebokim lukiem,bo ,jak sam powiedzial, nie pomoze..

potwierdzam, jest uprzejmy i kompetentny, jestem zadowolona, polecam, kolejka na 2 miesiące, ale przyjmuje prywatnie

miałam problemy depresyjne i lękowe , byłam na 2 wizytach, jestem zadowolona , leki zapisane pomagają, teraz przyjmuje dawki podtrzymujace, czuje się dobrze. Polecam doktora ale ma kolejkę na nfz na 2 miesiące

potwierdzam doktor jest godny zaufania,super kontakt,wie o czym mówi, leki dobrał dobrze, tak jak mówił po 14 dniach była poprawa, sen wrócił, polecam !

Bardzo dobry kontakt z pacjentem , jestem zadowolona z wizyty i zaleconej terapii. Potwierdził diagnozę postawioną przez lekarza rodzinnego. Troskliwy z dużym zrozumieniem dla pacjenta. Polecam.

Nie rozumiem poprzednich opinii na temat Doktora. Mi z kolei bardzo pomógł, na przykład dzięki niemu napisałem licencjat. Dobrze dobrał mi leki, który też mi dużo pomogły. Doktor mi doradził w kilku ważnych sprawach. Uważam, że jest to najlepszy mój lekarz, a chodziłem też do innych psychiatrów i mam porównanie.

Po rozwodzie przyszlam do lekarza z gotowa diagnoza i propozycja lekow. Rozmowa byla powierzchowna. Dostalam co chcialam. Nic mi ni pomogl Kiedy skonczyly sie lekarstwa poprosilam o recepta musilam zaplacic za kolejna wizyte.

Pierwsza wizyta u Pana doktora polegała na przepisaniu tabletek i na krótkim wywiadzie, ale druga utkwi mi w pamięci na długi czas!!!! Na niej powiedziałam lekarzowi że boję się przyjmować tabletki które mi przepisał ponieważ planuję zajść w ciążę a one są w tym stanie absolutnie zabronione! Odpowiedź Pana dr Stefanowicza brzmiała ,, to niech się Pani sama leczy " Lekarz o strasznym wzroku wstał otworzył sobie drzwi i wyszedł z gabinetu. Poszłam po pomoc do lekarza po stracie dziecka a skończyłam leczenie w jeszcze większej depresji. Nikomu nie polecam tego lekarza! Nie wiem komu bardziej jest potrzebna pomoc?!

Przyszedłem do dr z ciężką depresją polekową, spowodowaną podawaniem mi Haloperidolu przez matkę bez mojej zgody i wiedzy przypisywanego przez innego lekarza, w celu wyleczenia mnie z homoseksualizmu. Stwierdziłem, że bardzo źle się czuję gdy przychodzi mój chłopak, mam lęki, chodzę w koło, płaczę i od pół roku nie moge skończyć pracy mgr. Doktor powiedział, że mam nie płakać, wziąć się w garść i chłopakowi dać kosza bo to przez niego się źle czuję, to on jest toksyczny. Rozmowa trwała minute. Następnie doktor zaczął przez piętnaście minut komentować moją pół roku niestrzyżone włosy i tygodniowy zarost spowodowany depresja i brakiem chęci do życia ani do czegokolwiek - w tamtym czasie chciałem ze soba skończyć i za nic się nie mogłem zabrać, co po Haloperidolu jest normalne.
Doktor stwierdził że przychodząc na wizytę nieogolony i niestrzyżony nie mam do niego szacunku. Zalecił test HIV i ponnowną wizytę jak bedę miał wynik... Jak dla mnie ten lekarz nie jest osobą do której warto pójść po wsparcie czy po poradę.
Dziś juz wiem, co co zabrało mi dwa lata życia, jestem normalnym człowiekiem, ogolonym i ostrzyżonym, magistrem inżynierem Politechniki Gdańskiej.