dr n. med. Piotr Świąder

Ortopeda, Traumatolog

Niestety, muszę polecić pana doktora; muszę, bo jest tego wart, a niestety, bo będzie jeszcze bardziej obłożony pracą - jako polecany lekarz, frekwencja pacjentów jeszcze mu wzrośnie a i dostęp do niego będzie utrudniony;

Wspaniały specjalista, trudno i takiego człowieka oddanego temu co robi. Opiekował się moim bolącym kolanem - do dziś mam spokój. Doskwierał mi bark - teraz mam spokój. Wszystkim swoim znajomym polecam mojego kolegę specjalistę, oni również mają takie samo zdanie na ten temat. Pozdrawiam i polecam - Ryszard Ryducha

Pan dr oprócz obejrzenia obrazów rtg mojego dziecka zbadał je należycie i dzięki swemu doświadczeniu wychwycił istotną wadę budowy nogi. Dzięki temu w porę zostały podjęte działania rehabilitacyjne. Jest poprawa. Dziękuję bardzo!

Pan doktór Świąder pracuje w tutejszej poradni , jako lekarz konsultant. Zawsze uśmiechnięty. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, tłumaczy pacjentowi sposób leczenia. Nie odmawia przyjęcia jako dodatkowego. Nie patrzy na zegarek. Polecam w 100% jako dobrego , profesjonalnego ortopedę.

Super lekarz z powołania bardzo uprzejmy i kompetentny wyrozumiały. Trafna diagnoza i leczenie polecam z przyjemnością Kala

Kala

Świetny lekarz. Bardzo sympatyczny i jak najbardziej kompetentny.Polecam!!!

Świetny lekarz. Bardzo sympatyczny i jak najbardziej kompetentny.Polecam!!!

Doktor uśmiechnięty i upszejmy. Szkoda, że nieświeży chuch powoduje niepewność ręki. Robił kiedyś mamie punkcję i "blokadę" w kolano. 3 x wbijał igłę. Od tego czasu mama miała wiele razy podawane leki do kolana, ale nigdy nie miała tyle bólu co wtedy. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)