Piotr Szczublewski

Chodziłam do Pana Szczublewskiego w czasie dwóch ciąż. Jestem pełna podziwu dla jego kompetencji i umiejętności. W szpitalu był dla mnie bardzo życzliwy i nie wziął ani grosza za cesarkę. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

po kilku wizytach u innych ginekologow stwerdzam ze trafilam na wlasciwa osobe jak dla mnie bardzo uprzejmy , poswiecil mi naprawde duzo czasu zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz właściwie to u innego nie byłam i nie mam zamiaru pojść polecam

Wizyta ta była rzeczywiście wizytą za która słono zapłaciłam. Usiadłam u Pana dokora na fotelu, stwierdził, że nie potrafi mnie zbadać ( nawet nie próbował) i skomentował, iż "Może zobaczymy coś na usg" ... Również na usg nic nie widział, na karcie zapisał coś w stylu "Macica niezbadana", jajniki niezbadane. Nie potrafił mi jednoznacznie powiedzieć co jest przyczyną braku mojej miesiączki. Gdy poprosiłam o skierowanie na badania hormonalne, powiedział, że mam przyjść za 3 tygodnie... Pięknie zagrał na zwłokę. Pomimo, że po wizycie nie wiem nadal nic bez skrupułów wziął ...

Wizyta ta była rzeczywiście wizytą za która słono zapłaciłam.
Usiadłam u Pana dokora na fotelu, stwierdził, że nie potrafi mnie zbadać ( nawet nie próbował) i skomentował, iż "Może zobaczymy coś na usg" ... Również na usg nic nie widział, na karcie zapisał coś w stylu "Macica niezbadana", jajniki niezbadane. Nie potrafił mi jednoznacznie powiedzieć co jest przyczyną braku mojej miesiączki. Gdy poprosiłam o skierowanie na badania hormonalne, powiedział, że mam przyjść za 3 tygodnie... Pięknie zagrał na zwłokę. Pomimo, że po wizycie nie wiem nadal nic bez skrupułów wziął 100 zł... Takiej wizyty to jeszcze u lekarza nie miałam. NIE POLECAM!!!

Arogancki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arogancki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor prowadził moją ciążę w ramach NFZ i nie mogę na niego powiedzieć złego słowa. Zawsze rzetelnie odpowiadał na moje pytania, uprzejmy, również w szpitalu pamiętał o tym, że byłam jego pacjentką. Z mojej strony mogę jedynie polecać!!!

Prowadził moje dwie ciążę. Można na nim polegać, odbiera komórke nawet w weekendy. Również w szpitalu opieka super czego nie da się powiedzieć o połoznych

jak dla mnie beznadziejny lekarz!! trafiłam na niego w szpitalu (pojechałam z bólami brzucha w ciąży) dodam ze była to niedziele i od wejscia miał pretensje że w ogóle przyjechałam!! przy badaniu był okropny. narobił mi bólu żeby wmówić że muszę zostać w szpitalu, bo nie chciało mu się nic więcej robić. a nawet nie powiedział czy z dzieckiem jest wszystko wporządku!! jak powiedziałam że nie zostanę to po prostu mnie wyrzucił. jak następnego dnia pojechałam do swojego lekarza prowadzącego to powiedział że wszystko ok i nie ma potrzeby leżeć w szpitalu. NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁAM!!!!!!

dla mnie super lekarz prowadzil moje dwie ciaze i zawdzieczam mu naprwde duzo dzieki niemu trafilam do kliniki i do dzisiaj jestem mu za to wdzieczna

Witam Pan Dr prowadził moją pierwszą ciąże choć przyznam że nie do końca gdyż w wyniku przyczyn losowych trafiłam do innego szpitala ale bardzo trafnie i szybko rozpoznał u mnie cholestazę i na pewno wrócę do niego na kolejne wizyty