Piotr Szczublewski

ja jestem po histerektonomi ,po prostu polecam ,warto oddać się w ręce pana doktora.cięcie pięknie sie goi ,wogóle nie będzie śladu operacji ,ogólnie jestem bardzo zadowolona ,gorzej z połóżnymi na oddziale ,masakra opieka:(

moim zdaniem jest to dobry lekarz prowadzził mi ciąże i jestem z niego zadowolona bardzo sympatyczny naprawde godny polecenia

Drogie Panie, skąd te ceny: 100 zł. za wizytę, 1500 zł za poród? Nie traktujcie dr Szczublewskiego za oschłego, po prostu stanowczo mówi, jak mamy się prowadzić te 9 m-cy , żeby szczęśliwie donosić i urodzić ( mam 2 dzieci, ciąże prowadzone przez Niego,z tego 1 poród). Chyba ze lubicie takich maminsynków ginekologów, co Was popodrywają, itp. a zaś płacz jak ciąża utracona.

kompleksowe badanie, chodzę do pana doktora już od paru lat, moja mama i siostra również są zadowolone, polecam

Bardzo dobry lekarz i fachowiec z duza wiedza ginekologiczna i poloznicza.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec z duza wiedza ginekologiczna i poloznicza.

Beznadziejny lekarz. Nie polecam!!!Zostałam wyzwana za to że w 35 tygodniu trafiłam do niego ze skurczami porodowymi. Na siłę próbował mnie przeciągnąć do 36 tygodnia, mimo że leki hamujące przestły działać.Gdy powiedziałam, wcześniej że mam skurcze przepisał mi magnez!!!!Najgorszy lekarz ginekolog jakiego kiedykolwiek spotkałam!!!

nie polecam!! mogę tylko stanowczo odradzić takiego lekarza

nie polecam!! mogę tylko stanowczo odradzić takiego lekarza

Pan Piotr widzi pacjenta jako $$$ tak też go traktuje przeliczyć i do kieszeni. Mam też nadzieję że wkrótce zniknie z Ostrowskiego Szpitala. Zapewnia atrakcje porodowe np: bez rozwarcia 17 h poród, chcesz mieć szybciej ewentualnie cesarka "Talk to the hand" $$$ Odradzam ...

"Talk to the hand" $$$
Odradzam ...

Dajcie sobie spokój. Jak nie zapłacisz ma cie za nikogo! Byłam prywatnie to był miły-inny gabinet, nowoczesny,gdy straciłam prace byłam raz na NFZ: gabinet stary,stara aparatura,wredny,nic nie wytłumaczy i jest nie delikatny. Nawet powiedział że to że chodziłam prywatnie i że miałam wtedy guzka się nie liczy i on tego nie chce słuchać. Okropny!

JEST JEDYNYM LEKARZEM O KTÓRYM MOGĘ POWIEDZIEĆ COŚ POZYTYWNEGO

JEST JEDYNYM LEKARZEM O KTÓRYM MOGĘ POWIEDZIEĆ COŚ POZYTYWNEGO