dr n. med. Piotr Tesla

Okulista

W 2005 roku miałem wypadek w pracy(wbiłem sobie w lewe oko nóż)nóż wszedł 1,5 cm.Miałem ogromne szczęście w nieszczęściu że wypadek był w tą noc co ostry dyżur w Klinice na Sierakowskiego i akurat lekarzem dyżurnym był dr.Piotr Tesla.Panu Tesli zawdzięczam to że mam własne oko a nie sztuczne.Naprawdę polecam wszystkim tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta jest wręcz fenomenalne.Gdybym mógł to wystawiłbym mu pomnik.Aha gdyby ktoś jeszcze szukał bardzo dobrego okulisty w warszawie to gorąco polecam dr.Piotra Fryczkowskiego.Ten lekarz razem z dr.Teslą pracowali w tym samym czasie w jednej Klinice i oni razem ratowali mi oko.Wzrok w uszkodzonym oku mam prawie zerowy ale gdybym wypadek miał w innym dniu i ostry dyżur byłby w innym szpitalu to na pewno nie patyczkowali by się i natychmiast bym miał usunięte oko.Panie Piotrze jeżeli czyta to Pan to jeszcze raz bardzo dziękuje za uratowanie oka.Tomasz Rybarczyk.Ps.tacy lekarze powinni pracować w szpitalach państwowych i powinni zarabiać tyle na ile zasługują bo to co jest teraz to śmiech na sali ale niestety marne pieniądze z NFZ i tacy wspaniali lekarze uciekają do prywatnych gabinetów a większość ludzi nie stać na takie wizyty.JESZCZE RAZ POLECAM TEGO LEKARZA W 100 %

Nawet malkontent nie znajdzie powodu do ew. krytyki kompetencji czy kultury osobistej Pana Doktora. W czasach bufonów, którzy często mylą butne zadęcie z profesjonalizmem - fachowość i takt Doktora jest szczególnie ważny dla osób z mojej "półki" - tj. 55+ (stanowiących -jak widzę oczekując na wizytę - większość pacjentów), które Pan Doktor traktuje niemal jak szacownych krewnych, pomimo iż niektórzy mogą budzić irytację czy zniecierpliwienie. Oby tej pasji leczenia, empatii i zapału starczyło Doktorowi na jak najdłużej pomimo chorego systemu i innych bolączek polskiej codzienności.........

takiego lekarza nie spodkalam majac 64 lata wspanialy czlowiek ma wszystkie zalety jakimy moze PAN BOG obdarzyc czlowieka polecam bardzo

Tylko dr Tesla! Specjalista pierwszej klasy! Polecam w 100%. Jest absolutnym profesjonalistą. Prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Solidny, warty polecenia, godny zaufania.

W sierpniu tego roku zdiagnozowano u mnie odwarstwienie się siatkówki na ostrym dyżurze w szpt. W. Orłowskiego w Warszawie. Trafiłam na dr. Piotra Teslę, i jestem mu wdzięczna bo dzięki niemu dziś widzę. Przeszłam u niego dwie operacje, i leczę się pod jego czujnym okiem. Uratował mój wzrok zarówno na tym oku, które operował, jak i na drugim, na którym mam groźne zmiany zwyrodnieniowe. Tak więc, nikomu nie życzę operacji oka, ale polecam dr. Teslę. Uprzejmy, kompetentny, serdeczny człowiek.

Dr.Tesla operował mnie jeszcze jak pracował w Klinice na Sierakowskiego.Ten człowiek uratował mi oko przed usunięciem.Niestety nic więcej nie dało się zrobić z tym okiem po wbiciu sobie noża na 1,5 cm.Operowało mnie wtedy 2 znakomitych okulistów dr.Piotr Tesla i dr.Piotr Fryczkowski.Gdybym wtedy trafił na inny szpital z ostrym dyżurem okulistycznym to na 100 % by mi te oko usunięto ale ręce tych lekarzy uratowały mi oko i mam własne a nie sztuczne.

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym okulista ale tez i psychologiem.Rozmowa z nim pomogla mi bardzo zrozumiec moj problem okulistyczny a bylam w bardzo duzej depresji gdy dowiedzialam sie w innym gabinecie ze moge nie widziec tam mnie olano.Dr tesla podjol sie leczenia i widze,chodze i zyje.Anna Bilinska

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym

No cóż, opinie innych pacjentów w pełni potwierdziły się: o Panu Doktorze mogę mówić tylko w samych superlatywach. Kompetentny, życzliwy, tłumaczący wszystko, co jest związane z chorobą i jak ją leczyć. No i skuteczny. Jedyny problem - długie kolejki nawet do jego gabinetu prywatnego, ale warto zaczekać. Piotr Kozarzewski

Piotr Kozarzewski