dr n. med. Piotr Tesla

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym okulista ale tez i psychologiem.Rozmowa z nim pomogla mi bardzo zrozumiec moj problem okulistyczny a bylam w bardzo duzej depresji gdy dowiedzialam sie w innym gabinecie ze moge nie widziec tam mnie olano.Dr tesla podjol sie leczenia i widze,chodze i zyje.Anna Bilinska

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym

Cudowny lekarz- z powołania - to teraz rzadkość, ilość osób jakim go poleciłam (straciłam rachubę) jest duża.. Fachowiec pełną gębą.. POLECAM!!!

Przyszłam na konsultację w sprawie, z którą dotychczas nie poradziło sobie trzech innych okulistów (nietypowa, rzadka wada). Nie potrafili mi powiedzieć, co mi dolega. Pan doktor dokładnie zbadał mi wzrok i powiedział na czym polega wada. Wszystko wyjaśnił, uspokoił. Jestem bardzo zadowolona. Ponadto jest bardzo uprzejmy i sympatyczny.

Leczyłem się w latach 2002 do 2009.Szybka diagnoza skuteczne leczenie,wysoka kultura.Zdecydowanie polecam.

Dr.Tesla operował mnie jeszcze jak pracował w Klinice na Sierakowskiego.Ten człowiek uratował mi oko przed usunięciem.Niestety nic więcej nie dało się zrobić z tym okiem po wbiciu sobie noża na 1,5 cm.Operowało mnie wtedy 2 znakomitych okulistów dr.Piotr Tesla i dr.Piotr Fryczkowski.Gdybym wtedy trafił na inny szpital z ostrym dyżurem okulistycznym to na 100 % by mi te oko usunięto ale ręce tych lekarzy uratowały mi oko i mam własne a nie sztuczne.

Uprzejmy,kompetentny z bardzo dużą wiedzą doktor.Kultura osobista bardzo wysoki poziom,poświęcający dużo czasu pacjentowi,fantastyczny diagnosta.

wyśmienity SPECJALISTA, polecam go każdemu!!! nie ma drugiego takiego lekarza.

wyśmienity SPECJALISTA, polecam go każdemu!!! nie ma drugiego takiego lekarza.

nikomu nie życzę choroby, ale z całego serca polecam dr Teslę, kompetentny lekarz, przemiły człowiek.

Jestem pewna, że doktor Piotr Tesla jest jednym z najlepszych okulistów, nie tylko w Polsce. Wszystkim osobom, z którymi miałam kontakt uratował wzrok i to w przypadkach beznadziejnych.Operacje w Jego wykonaniu to dzieło sztuki. I na dodatek jest wspaniałym, fajnym człowiekiem. Suuuuper!

W sierpniu tego roku zdiagnozowano u mnie odwarstwienie się siatkówki na ostrym dyżurze w szpt. W. Orłowskiego w Warszawie. Trafiłam na dr. Piotra Teslę, i jestem mu wdzięczna bo dzięki niemu dziś widzę. Przeszłam u niego dwie operacje, i leczę się pod jego czujnym okiem. Uratował mój wzrok zarówno na tym oku, które operował, jak i na drugim, na którym mam groźne zmiany zwyrodnieniowe. Tak więc, nikomu nie życzę operacji oka, ale polecam dr. Teslę. Uprzejmy, kompetentny, serdeczny człowiek.