dr n. med. Piotr Tesla

bardzo dobry fachowiec i miły człowoek

bardzo dobry fachowiec i miły człowoek

Kompetencja i kultura,b. duze zaangazowanie w problem choroby pacjenta,godny polecenia Dr.Tesla,P.Doktorze,dziekuje P.Bogu ze obdarzyl Pana takim powolaniem .Dziekuje za kazdą wizyte u Pana

Odwarstwiła mi się siatkówka. Tego samego dnia trafiłem na stół operacyjny, a następnego dnia poszedłem do domu z ocalonym wzrokiem w lewym oku (gdyby nie operacja to utrata widzenia byłaby tylko kwestią czasu). To wszytko zawdzięczam dr Tesli. Gdyby nie on byłoby bardzo źle i resztę życia spędziłbym z ogromną ułomnością. Oby więcej takich ludzi! Całkowicie polecam tego lekarza. Fachowiec jakich mało.

W 2005 roku miałem wypadek w pracy(wbiłem sobie w lewe oko nóż)nóż wszedł 1,5 cm.Miałem ogromne szczęście w nieszczęściu że wypadek był w tą noc co ostry dyżur w Klinice na Sierakowskiego i akurat lekarzem dyżurnym był dr.Piotr Tesla.Panu Tesli zawdzięczam to że mam własne oko a nie sztuczne.Naprawdę polecam wszystkim tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta jest wręcz fenomenalne.Gdybym mógł to wystawiłbym mu pomnik.Aha gdyby ktoś jeszcze szukał bardzo dobrego okulisty w warszawie to gorąco polecam dr.Piotra Fryczkowskiego.Ten lekarz razem z dr.Teslą pracowali w tym samym czasie w jednej Klinice i oni razem ratowali mi oko.Wzrok w uszkodzonym oku mam prawie zerowy ale gdybym wypadek miał w innym dniu i ostry dyżur byłby w innym szpitalu to na pewno nie patyczkowali by się i natychmiast bym miał usunięte oko.Panie Piotrze jeżeli czyta to Pan to jeszcze raz bardzo dziękuje za uratowanie oka.Tomasz Rybarczyk.Ps.tacy lekarze powinni pracować w szpitalach państwowych i powinni zarabiać tyle na ile zasługują bo to co jest teraz to śmiech na sali ale niestety marne pieniądze z NFZ i tacy wspaniali lekarze uciekają do prywatnych gabinetów a większość ludzi nie stać na takie wizyty.JESZCZE RAZ POLECAM TEGO LEKARZA W 100 %

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Można mu zaufać.Godny polecenia innym.

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Można mu zaufać.Godny polecenia innym.

Wspaniały lekarz. Miałam wrażenie, ze jestem jedynym pacjentem, którym należy się zaopiekować. Najwyższa klasa.

Wiedza, doświadczenie, życzliwość, zaangażowanie, kultura osobista - to wszystko cechy Pana Doktora, który jest lekarzem z powołania. Bardzo mi pomógł i dzięki niemu mam poczucie światła i ruchu w oku, które miało już nic nie widzieć.

Leczył mojego Wujka, który kompletnie stracił wzrok, za co Pana Doktora bynajmniej nie winię (może wzroku nie było jak uratować). Wypisał Wujkowi błędne zaświadczenie do ZUS-u o rzekomej "samodzielności" w codziennych, życiowych sprawach. Jak ktoś, kto nie jest w stanie się samodzielnie poruszać, bo prawie nic nie widzi, kwalifikowany jest przez Pana Doktora jako samowystarczalny? Stąd negatywna ocena tego lekarza. Może standardy pracy i odpowiedzialności zawodowej zmieniły mu się, jak poszedł na prywatną praktykę. Lepiej późno niż wcale:-)...

znakomity specjalista, pomimo licznych trudności przyszył mi siatkówkę

znakomity specjalista, pomimo licznych trudności przyszył mi siatkówkę

Dr. Piotr jest najlepszym lekarzem jakiegokiedykolwiek mialem przyjemnosc wizytowac. Zarowno wiedza merytoryczna jak i osobowosc to wzor do nasladowania dla wszystkich. Na prawde godny polecenia