Bez zastanowienia mogę określić pana doktora jednym słowem - kompetentny. Ale to byłoby za mało... Pan Doktor Piotr Wardas jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia i dotyczy to każdej dziedziny medycyny z jaką miałam okazję mieć styczność. Ewidentnie wybija się ponad przeciętną. Wybitny laryngolog, świetny specjalista i ambitny lekarz. Byłam u 4 specjalistów (a jeden nawet wyrzucił mnie z gabinetu) zanim trafiłam na dr Wardasa. Pan doktor nie tylko opowiedział mi dokładnie co mi jest, ale jeszcze pokazał i wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie. Niestety w moim przypadku była konieczna operacja i tutaj pan doktor spisał się na medal. Wszystko poszło gładko i bez żadnych powikłań. Polecam każdemu tego specjalistę, z czystym sumieniem i bez zastanowienia. Każdy inny laryngolog to będzie już tylko cień...
Podczas wizyty należy pamiętać, że pan doktor jest profesjonalistą. Nie należy spodziewać się rozklejania i chwil słabości, sam konkret czyli leczenie. Pan doktor stwarza taką atmosferę wiedzy i opanowania, że najgorszych rzeczy się człowiek nie boi. Pan doktor zachowuje zdrowy dystans względem pacjenta, należy do tych lekarzy, którzy nie będą pamiętać Twojego nazwiska, ale o Twoim zabiegu i leczeniu powie Ci wszystko z pamięci ;) Pod warunkiem, że naprowadzisz pana doktora historią choroby lub wypisem ze szpitala :) Nie bać się i nie panikować - tylko zapisywać się do dr Piotra Wardasa.
(p.s. Pierwsza i jedyna wizyta prywatna, reszta na NFZ, bez ani jednego krzywego spojrzenia). POLECAM!!!!

Jestem zachwycona osobą Pana doktora. Przez 7 miesięcy byłam odsyłana od lekarza do lekarza, bo nikt nie chciał mi nawet zajrzeć do gardła z powodu nadmiernego odruchu wymiotnego. Dla Pana doktor nie stanowiłam żadnego problemu. Dzięki jego cierpliwości i profesjonalizmowi zostałam szybko i bezboleśnie zbadana. Panie Doktorze z całego serca dziękuję, kamień spadł mi z serca,że mam to już za sobą! Polecam każdemu i proszę się nie bać wizyty u tego lekarza, jest meeega profesjonalistą !

Kompetentny, fachowiec, specjalista w swej dziadzinie, gdyby nie Pan doktor , pewnie do dzisiaj nikt by mi nie pomógł i nie wiedziałabym na co choruję,szybka diagnoza , dziękuję za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

trafiłam do pana dr. po leczeniu u wielu innych lekarzach którzy faszerowali mnie antybiotykami przez wiele miesięcy w ostatnim czasie przez cały miesiąc i każąc robić wiele badań prywatnie które w większości okazały się niepotrzebne Przez pana dr. zostało wykonane kilka konkretnych i profesjonalnych badań zlecone dalsze a następnie z wynikami za 3 tyg. puki co super sympatyczny profesjonalny lekarz który poświęcił mi b. dużo czasu wyjaśniając szczegółowo co mi może dolegać Mam nadzieje że mi w końcu pomoże pan dr. :)

Ordynator oddziału laryngologicznego Szpitala Miejskiego nr 1 w Sosnowcu to człowiek nie tylko o rozległej wiedzy i kompetencjach, ale i o niezwykłej osobowości, który uratował moją córkę i opiekuje się jej zdrowiem. Jestem pełna podziwu i szacunku dla pracy zespołu lekarzy i pielęgniarek, którym kieruje. Ci ludzie tworzą na oddziale atmosferę pełną fachowej opieki, życzliwości i troski o zdrowie pacjenta. Jestem szczęśliwa i wdzięczna, że to właśnie tam moje dziecko dochodziło do zdrowia po poważnej operacji, którą przeprowadzał sam doktor Wardas.

Panie Ordynatorze, chylę czoła przed profesjonalizmem całego personelu medycznego Oddziału Laryngologii w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Wszystkim bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam – pacjentka z „czwórki”.

wykonanie szczegółowe badań uszu /usunięta woskowina,pomiar ciśnień, ocena stanu błon bębenkowych/, oraz gardła i nosa z możliwością obserwacji bezpośrednio na kolorowym monitorze; naturalny odruch kichania przerywał badanie ale mimo pewnego zniecierpliwienia lekarz nie komentował. Zaleta dokładność zwraca uwagę na drobiazgi, które mogą mieć wpływ na ostateczną diagnozę.Jedyna "wada" to zbyt częste używanie naukowych pojęć z natury rzeczy niezrozumiałych dla typowego pacjenta. Koszt wizyty wytłumaczony kompleksowością badania i zastosowanym sprzętem , z całą pewnością pozytywnie wypada na tle np: stomatologicznej bandy. Wniosek: polecam tego lekarza

Genialny laryngolog, posiadający ogromną wiedzę medyczną. Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Wyjątkowy, charyzmatyczny człowiek, o niezwykłej osobowości ... My pacjenci mamy niebywałe szczęście, że opiekuje się nami doktor Wardas.

Najlepszy Laryngolog, kompetentny, uczciwy, zaangażowany, ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Zdecydowanie polecam!

Najlepszy lekarz, z jakim się zetknęłam. Fenomenalny, charyzmatyczny człowiek i świetny lekarz dysponujący profesjonalnym nowoczesnym sprzętem. Świetnie kieruje fachowym zespołem oddziału laryngologicznego w Szpitalu Miejskim nr 1 w Sosnowcu. Dziękuję za wspaniałą opiekę i czas poświęcony i nadal poświęcany mojemu zdrowiu.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź