Piotr Wardas

Laryngolog

Potwierdzam 5/5 i polecam z pełnym przekonaniem z własnego doświadczenia.Od pierwszej wizyty zaskoczenie profesjonalizmem i konkretnym podejściem do sprawy, fachowiec! przy tym doktor miły w kontakcie, bez "nadmuchanego" ego, nie stwarza dystansu, można śmiało pytać, rozwieje wątpliwości. Co rzadko się zdarza, pan doktor zrelacjonuje plan leczenia, także co robić po zabiegu i dalej. Pacjent czuje się zaopiekowały i że wreszcie trafił w dobre ręce, zaufałam na 100 % . Mogę powiedzieć, że wszystko u mnie przebiegało tak, jak pan doktor mówil i tylko dzięki niemu zostałam wyleczona, za co dziękuję i pozdrawiam Pana doktora. Takich lekarzy nam trzeba:)

Po wielu, odbierających nadzieję, wizytach w gabinetach przeróżnych specjalistów trafiłam na konsultacje do dr P. Wardasa. Wrażenie z wizyty mogę podsumować słowami: konkret, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie. Jak się okazało poszerzona celowa diagnostyka pozwoliła na postawienie trafnej diagnozy, za którą nastąpił zabieg operacyjny. Czego chcieć więcej... widać zaangażowanie, siłę doświadczenia i fachową wiedzę. Jestem również pod ogromnym wrażeniem otwartości nawet na trudne przypadki oraz odwagi w podejmowaniu wyzwań obciążonych ryzykiem niepowodzenia. Bardzo polecam!

To że lekarz jest wybitny i wyjątkowy dowie się każdy kto wybierze się do tego lekarza na wizytę. Ja tylko dodam,że będę mocno trzymać kciuki aby ten lekarz nigdy się nie zmienił,aby nic go nie złamało,aby nigdy nie stracił energii, aby nigdy się nie wypalił, aby inni lekarze brali z niego przykład. Lekarz który przywraca zaufanie do zawodu.

Doktor Piotr Wardas jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Wybitny laryngolog, świetny specjalista i. Byłam wcześniej u 6 specjalistów żaden z nich nie potrafił postawić diagnozy powstawania stanu zapalnego najlatwiej było przepisywać antybiotyki zanim trafiłam na dr Wardasa. Pan doktor powiedział dokładnie co mi dolega i oczywiście wyleczył !!

Bez zastanowienia mogę określić pana doktora jednym słowem - kompetentny. Ale to byłoby za mało... Pan Doktor Piotr Wardas jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia i dotyczy to każdej dziedziny medycyny z jaką miałam okazję mieć styczność. Ewidentnie wybija się ponad przeciętną. Wybitny laryngolog, świetny specjalista i ambitny lekarz. Byłam u 4 specjalistów (a jeden nawet wyrzucił mnie z gabinetu) zanim trafiłam na dr Wardasa. Pan doktor nie tylko opowiedział mi dokładnie co mi jest, ale jeszcze pokazał i wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie. Niestety w moim przypadku była konieczna operacja i tutaj pan doktor spisał się na medal. Wszystko poszło gładko i bez żadnych powikłań. Polecam każdemu tego specjalistę, z czystym sumieniem i bez zastanowienia. Każdy inny laryngolog to będzie już tylko cień...
Podczas wizyty należy pamiętać, że pan doktor jest profesjonalistą. Nie należy spodziewać się rozklejania i chwil słabości, sam konkret czyli leczenie. Pan doktor stwarza taką atmosferę wiedzy i opanowania, że najgorszych rzeczy się człowiek nie boi. Pan doktor zachowuje zdrowy dystans względem pacjenta, należy do tych lekarzy, którzy nie będą pamiętać Twojego nazwiska, ale o Twoim zabiegu i leczeniu powie Ci wszystko z pamięci ;) Pod warunkiem, że naprowadzisz pana doktora historią choroby lub wypisem ze szpitala :) Nie bać się i nie panikować - tylko zapisywać się do dr Piotra Wardasa.
(p.s. Pierwsza i jedyna wizyta prywatna, reszta na NFZ, bez ani jednego krzywego spojrzenia). POLECAM!!!!

Jestem zachwycona osobą Pana doktora. Przez 7 miesięcy byłam odsyłana od lekarza do lekarza, bo nikt nie chciał mi nawet zajrzeć do gardła z powodu nadmiernego odruchu wymiotnego. Dla Pana doktor nie stanowiłam żadnego problemu. Dzięki jego cierpliwości i profesjonalizmowi zostałam szybko i bezboleśnie zbadana. Panie Doktorze z całego serca dziękuję, kamień spadł mi z serca,że mam to już za sobą! Polecam każdemu i proszę się nie bać wizyty u tego lekarza, jest meeega profesjonalistą !

Kompetentny, fachowiec, specjalista w swej dziadzinie, gdyby nie Pan doktor , pewnie do dzisiaj nikt by mi nie pomógł i nie wiedziałabym na co choruję,szybka diagnoza , dziękuję za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

Najlepszy Laryngolog, kompetentny, uczciwy, zaangażowany, ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Zdecydowanie polecam!

trafiłam do pana dr. po leczeniu u wielu innych lekarzach którzy faszerowali mnie antybiotykami przez wiele miesięcy w ostatnim czasie przez cały miesiąc i każąc robić wiele badań prywatnie które w większości okazały się niepotrzebne Przez pana dr. zostało wykonane kilka konkretnych i profesjonalnych badań zlecone dalsze a następnie z wynikami za 3 tyg. puki co super sympatyczny profesjonalny lekarz który poświęcił mi b. dużo czasu wyjaśniając szczegółowo co mi może dolegać Mam nadzieje że mi w końcu pomoże pan dr. :)

Swietny lekarz, super gosciu. Pare mies. temu mialem operacje i teraz dzieki niemu jestem zdrowy. Polecam