Piotr Wardas

Laryngolog

Panie Ordynatorze, chylę czoła przed profesjonalizmem całego personelu medycznego Oddziału Laryngologii w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Wszystkim bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam – pacjentka z „czwórki”.

rewelacyjny lekarz fachowiec w całym tego słowa znaczeniu

rewelacyjny lekarz fachowiec w całym tego słowa znaczeniu

Bardzo dobry laryngolog, kompetentny, dokładny, skrupulatny, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Szczegółowo tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Wzbudza zaufanie już podczas pierwszej wizyty. Polecam tego lekarza.

Najlepszy laryngolog w Sosnowcu, godny zaufania. Polecam !!!

Najlepszy laryngolog w Sosnowcu, godny zaufania. Polecam !!!

Bardzo dobry laryngolog, dysponujący imponującą wiedzą medyczną. Poza tym przemiły człowiek. Serdecznie polecam

Genialny laryngolog, posiadający ogromną wiedzę medyczną. Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Wyjątkowy, charyzmatyczny człowiek, o niezwykłej osobowości ... My pacjenci mamy niebywałe szczęście, że opiekuje się nami doktor Wardas.

Dr Wardas jest wybitnym laryngologiem, fenomenalnym lekarzem. Niezwykle uprzejmy, przemiły i charyzmatyczny człowiek. Gorąco polecam !!!

Gorąco polecam !!!

Bardzo dobry specjalista pod każdym względem, do tego miły i uprzejmy :)) - cóż można chcieć więcej?. Osobiście bardzo polecam!

wykonanie szczegółowe badań uszu /usunięta woskowina,pomiar ciśnień, ocena stanu błon bębenkowych/, oraz gardła i nosa z możliwością obserwacji bezpośrednio na kolorowym monitorze; naturalny odruch kichania przerywał badanie ale mimo pewnego zniecierpliwienia lekarz nie komentował. Zaleta dokładność zwraca uwagę na drobiazgi, które mogą mieć wpływ na ostateczną diagnozę.Jedyna "wada" to zbyt częste używanie naukowych pojęć z natury rzeczy niezrozumiałych dla typowego pacjenta. Koszt wizyty wytłumaczony kompleksowością badania i zastosowanym sprzętem , z całą pewnością pozytywnie wypada na tle np: stomatologicznej bandy. Wniosek: polecam tego lekarza

Ordynator oddziału laryngologicznego Szpitala Miejskiego nr 1 w Sosnowcu to człowiek nie tylko o rozległej wiedzy i kompetencjach, ale i o niezwykłej osobowości, który uratował moją córkę i opiekuje się jej zdrowiem. Jestem pełna podziwu i szacunku dla pracy zespołu lekarzy i pielęgniarek, którym kieruje. Ci ludzie tworzą na oddziale atmosferę pełną fachowej opieki, życzliwości i troski o zdrowie pacjenta. Jestem szczęśliwa i wdzięczna, że to właśnie tam moje dziecko dochodziło do zdrowia po poważnej operacji, którą przeprowadzał sam doktor Wardas.