Piotr Wardas

Laryngolog

Najlepszy lekarz i zespół lekarzy z dr. Czyż i dr. Wolny na czele!! Zabieg który miałem został przeprowadzony bez najmniejszych komplikacji.. Pozdrawiam, Łukasz z pokoju nr. 1:)

Najlepszy lekarz, z jakim się zetknęłam. Fenomenalny, charyzmatyczny człowiek i świetny lekarz dysponujący profesjonalnym nowoczesnym sprzętem. Świetnie kieruje fachowym zespołem oddziału laryngologicznego w Szpitalu Miejskim nr 1 w Sosnowcu. Dziękuję za wspaniałą opiekę i czas poświęcony i nadal poświęcany mojemu zdrowiu.

dobry i znający się na rzeczy lekarz,godny polecenia. Dzięki niemu wracam do zdrowia!!!!

dobry i znający się na rzeczy lekarz,godny polecenia.
Dzięki niemu wracam do zdrowia!!!!

100% zadowolenia polecam!!! Na kilka rzeczy które miałem operowanych podczas jednej operacji wszystkie się udały.

Dobry diagnosta, wspaniały lekarz, już podczas pierwszgo kontaktu wzbudza zaufanie !!! B.S.

B.S.

Młody, zdolny, wspaniały laryngolog. Polecam wszystkim. Wdzięczna pacjentka

Młody, zdolny, wspaniały laryngolog. Polecam wszystkim. Wdzięczna pacjentka

Dobry lekarz, świetny specjalista, wyjatkowy człowiek, z pełnym poświęceniem zajął sie mną pomagając wrócić do zdrowia! Naprawdę polecam wszystkim pacjentom ktorzy szukaja specjaliste otolaryngologa!