Pan Doktor zoperował mi dwa biodra - endoproteza całkowita. Dzięki Niemu po długim okresie męczarni z powodu bólu i wyeliminowania z codziennych czynności wracam do życia. Wspaniały człowiek i fachowiec. Zaganiany, wiadomo jak to szef oddziału, ale jak już znajdzie czas na rozmowę, to wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z opieki na IV Oddziale Szpitala w Otwocku - pełen profesjonalizm, pielęgniarki i obsługa salowa bardzo miła, wszystko chodzi "jak w zegarku". Polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze :-) Katarzyna Kuropatwa

Katarzyna Kuropatwa

jestem ponad rok po rekonstrukcji acl.Od tego czasu 5!!!!!! artroskopi z powodu przykurczu i braku wyprostu, bez efektow.po wizytach u wielu specjalistow nikt nie byl w stanie postawic trafnej oceny mojego kolana.Do chwili kiedy to trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech ...

trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech pana Bog Blogoslawi w swoim zyciu zawodowym jak i prywatnym.Pawel z Siedlec

Witam. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie dr przyjmuje prywatnie i ewentualnie może ktoś ma namiar. Z góry dziękuje.

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału. polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku. Arnold

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału.
polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku.
Arnold

Pan Doktor jest niezwykle kompetentny i bardzo odważny. Przeprowadził u mnie, mimo dużej nadwagi udaną operację wszczepienia endoprotezy biodra. Byłem wcześniej u 16 (!!!) ortopedów. Jedni nie umieli zdiagnozować, inni nie chcieli się podjąć. Pan Doktor Zakrzewski potraktował mnie jak zwykłego pacjenta, którego trzeba po prostu leczyć. Po kilku dniach od operacji chodziłem już o kulach po korytarzu szpitalnym, a po dwóch miesiącach czułem się jak nowonarodzony. Doktor jest bardzo skromny, ale z każdego słowa widać jego ogromną wiedzę praktyczną. Polecam z czystym sumieniem. Nie wierzyłem, że jeszcze będę mógł normalnie chodzić. A tak się stało.

Kilka lat temu zoperował mi biodro - znakomicie. Przed operacją obeszłam kilku specjalistów, nie tylko w Warszawie. Krajowy konsultant, profesor z Linbdleya za 150 zl. spytał mnie znudzony "Czego?". Ponoć u operacja tego geniusza trwa godzinę, ale znanych mi dwóch jego pacjentów chodzi jak kaczki. Natomiast dr Zakrzewski jest bardzo komunikatywny, empatyczny, a prowadzony przez niego oddział działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Polecam! Anna Żebrowska

Anna Żebrowska

Świetny lekarz świetną ma kadrę,każdy lekarz na jego oddziale to miły wykwalifikowany fachowiec .Nie przypuszczałem że są jeszcze tak mili lekarze.Operowali mi biodro [endoproteza]minęło trzy tygodnie czuję się świetnie pomału odstawiam kule .Wszystkim polecam dr Zakrzewskiego wspaniały lekarz i człowiek nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.D.N.

Naprawdę potrafi zdziałać cuda! Miałam wszczepiony staw biodrowy wraz z przeszczepem kości. Przed operacją i po operacji mogłam na niego liczyć. POLECAM!

bardzo dobry Lekarz.Konkretny, zdecydowany, kompetentny i nie marnujący czasu w pracy. Dziękuję. Życzę wielu sukcesów i wszystkiego dobrego

Takich lekarzy jest potrzeba więcej .Nie mam ani jednej uwagi .Jest poprostu super lekarz i człowiek .

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49