lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

to wspaniały miły,iludzki lekarz,polecam każdemu

to wspaniały miły,iludzki lekarz,polecam każdemu

Naprawdę potrafi zdziałać cuda! Miałam wszczepiony staw biodrowy wraz z przeszczepem kości. Przed operacją i po operacji mogłam na niego liczyć. POLECAM!

Jestem raczej zadowolona, choć pewne aspekty mogłyby wyglądać lepiej. W oddziale jest zabiegany, nie zawsze ma czas na wszystkich pacjentów, ale operatorem jest dobrym.

Dr. Zakrzewski jest wybitnym i bardzo dobrym lekarzem dzięki niemu stanąłem na własne nogi bez wahania przyjął mnie do siebie na oddział i odrazo zabrał się za moją nogę w 100% polecam tego lekarza

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi, pozytywnymi opiniami

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi, pozytywnymi opiniami

Świetny lekarz świetną ma kadrę,każdy lekarz na jego oddziale to miły wykwalifikowany fachowiec .Nie przypuszczałem że są jeszcze tak mili lekarze.Operowali mi biodro [endoproteza]minęło trzy tygodnie czuję się świetnie pomału odstawiam kule .Wszystkim polecam dr Zakrzewskiego wspaniały lekarz i człowiek nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.D.N.

Pan Doktor jest niezwykle kompetentny i bardzo odważny. Przeprowadził u mnie, mimo dużej nadwagi udaną operację wszczepienia endoprotezy biodra. Byłem wcześniej u 16 (!!!) ortopedów. Jedni nie umieli zdiagnozować, inni nie chcieli się podjąć. Pan Doktor Zakrzewski potraktował mnie jak zwykłego pacjenta, którego trzeba po prostu leczyć. Po kilku dniach od operacji chodziłem już o kulach po korytarzu szpitalnym, a po dwóch miesiącach czułem się jak nowonarodzony. Doktor jest bardzo skromny, ale z każdego słowa widać jego ogromną wiedzę praktyczną. Polecam z czystym sumieniem. Nie wierzyłem, że jeszcze będę mógł normalnie chodzić. A tak się stało.

Najlepszy lekarz jakiego miałem , kopetentny, dogłębnie i wyczerpująco zbada i wytłumaczy wszystke przypadłości. Pozytywnie mnie zaskoczył podejściem do pacjenta, a także badaniem i leczeniem chorego -żeby każdy lekarz był taki.

Znakomity lekarz. Trafiłem do niego na wizytę trochę przez przypadek. Później rekonstrukcja ACL. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem, poświęca czas, aby wytłumaczyć problem i leczenie. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

To pierwszy ortopeda, który manualnie zbadał moje uszkodzone kolana oraz wyjaśnił problem wyczerpująco i zrozumiale. Zadał sobie nawet trud objaśnienia zdjęć z rezonansu. Polecam każdemu, kto ma poważny problem ortopedyczny. To praktyk - ma RTG w rekach :-).