Miałam niestety nieszczęście być na kiedy ten lekarz chociaż to bardzo dużo powiedziane miał dyżurna SOR-ze. Nigdynie zostałam jak tam tak źle potraktowana Jeśli pan to czyta to to co pan stwierdził że ja o siebie nie dbam i powinnam się myć to na to dostałam na ponad 20 dni antybiotyk i dla pana informacji polecam się doszkolić bo to że Pan na coś liczył i trochę za bardzo pan chciał zaimponować swojej blond asystentce. To wygląda żałośnie kiedy dwoje ludzi żartuje z kogoś. A nijak ma się do leczenia.

Miałem przyjemność z doktorem podczas pobytu w szpitalu Bródnowskim rozpoznanie zakrzepicy krwi .Lekarz wypuścił mnie do domu z silnym bólem nogi zostawił sam z moja chorobą .Po wizycie prywatnej u innego lekarza po przeczytaniu wypisu i historii choroby stwierdził że za wcześnie wyszedłem ze szpitala.Noga nadal boli i jest napuchnięta .DR Zydlewski wypisał nawet skierowanie do instytutu hematologi kazał zrobic w trybie pilnym tylko tak je wypisał że dzisiaj mamy rok 2016 a skierowanie jest tak ujęte ze nabliższy termin jest w roku 2018. Na wizycie kontrolnej nawet nie obejżał nogi a gdy zapytałem dlaczego boli powiedział nie wiem .Pozdrowienia dla doktora