Intima ClinicIntima Clinic - zdjęcie profilowe

Intima Clinic

O nas

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety

Intima Clinic jest miejscem, w którym intymność Kobiety
jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

Rozumiemy nasze Pacjentki i ich potrzeby. Jest dla nas oczywiste, że Kobieta to też jej ciało, które stanowi mapę jej życia. Często zapisane są na nim dowody walki z wahaniami wagi, trudy związane z przebytymi ciążami i porodami. W wyniku tych doświadczeń, niektóre elementy kobiecej natury przestają funkcjonować, a Ona przestaje się czuć dobrze z własną fizjologią.

Wolność i komfort

Nasi lekarze rozumieją, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiedzą też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś.

W Intima Clinic przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i przez najlepszych specjalistów, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Jesteśmy dla Ciebie

Zależy nam również na tym, by nasze Pacjentki czuły się wolne w decydowaniu o swojej płodności. Tym, które z macierzyństwem chcą poczekać, albo w ogóle go nie planują, dobierzemy najskuteczniejszą i nowoczesną antykoncepcję. Paniom, które zdecydowały, że chcą mieć dziecko, będziemy towarzyszyć od samego początku aż do porodu. Chociaż czasem okazuje się, że w samym zajściu w ciążę potrzebna jest pomoc medyczna. Zajmujemy się leczeniem niepłodności według najnowszych światowych standardów.

Czasem nasze Pacjentki zmagają się z problemem, który – w rzeczywistości – jest drobnym defektem fizycznym, ale jego istota tkwi w ich psychice. Wtedy bardziej skuteczna niż laser okazuje się rozmowa z fachowcami. Wykwalifikowany i doświadczony seksuolog pomoże zobaczyć, gdzie tkwi źródło problemu i dobierze najlepszą terapię.

Jednym słowem, jesteśmy wszędzie tam, gdzie słowo “kobiecość” jest odmieniane przez przypadki. Komfort fizyczny i psychiczny kobiety to dewiza Intima Clinic. Serdecznie zapraszamy!

Nasi lekarze

Endokrynolog   (+3 więcej)
Ginekolog estetyczny   (+5 więcej)
Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Ginekolog onkolog   (+4 więcej)
Ginekolog estetyczny   (+6 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wpadłam podziękować doktorowi Baście za założenie rewelacyjnej kliniki. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Ciężko będzie klinikom w Krakowie dojść do tego poziomu. Super.

Kompleksowość leczenia

Chodzę tu do kilku lekarzy i z każdego jestem zadowolona. Nie czekam w kolejkach jak to się dzieje na nfz. Bardzo duży plus.

Kompleksowość leczenia

Chyba najlepsza klinika ginekologiczna w Krakowie. I jedna z lepszych klinik ogólnie. Można tu przyjść na wizytę do chirurga naczyniowego, endokrynologa, ginekologa czy psychologa, dzięki czemu jest się w pełni zaopiekowanym. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Moim zdaniem najlepsza klinika w Krakowie. Świetni fachowcy i wspaniały lekarz prowadzący tj. Doktor Tomasz Basta. Chodzę to do doktora Basty, chirurga, a byłam też kiedyś u psychologa. Bardzo kompleksowa obsługa.

Kompleksowość leczenia

Przeprowadzałam w tej klinice labioplastykę. Wszystko przeszło bardzo w porządku. Miejsce znalazłam po wielu dobrych poleceniach no i sprawdziło się.

Kompleksowość leczenia

Rewelacyjna klinika na bardzo wysokim poziomie. Byłam na samym otwarciu i dosłownie się zakochałam. Jest tu dużo dobrych specjalistów, ale mój ulubiony to Tomasz Basta - mój Pan ginekolog. Super miejsce.

Kompleksowość leczenia

Prowadzono tu moją ciąże. Kolejnych nie planuję, ale gdyby się zdarzyło to z pewnością przyszłabym właśnie tutaj. Najlepsza klinika w Krakowie, a prawdopodobnie i w Małopolsce. Super!

Kompleksowość leczenia

Przyjechałam specjalnie z Warszawy na waginoplastykę i musze powiedzieć, że było warto. Świetna placówka. Robi wrażenie nie tylko ze względu na lekarzy, którzy tam przyjmują, ale także na wygląd. Wchodzisz i czujesz, że jesteś we właściwym miejscu ;)

Kompleksowość leczenia

Moja ulubiona klinika <3 Chodzę tu do kilku specjalistów i każdego z nich mogę polecić z ręką na sercu. Mój ulubiony to oczywiście doktor Tomasz Basta, ale o Panu doktorze już chyba krążą legendy. W końcu najlepszy ginekolog w Krakowie ;)

Kompleksowość leczenia

Tu prowadzono moją ciążę rok temu i tu też będzie prowadzona kolejna. Świetni lekarze - mega profesjonalizm i duży spokój ducha, który potrafi przyjść gdy wie się, że jest się w tak dobrych rękach. 5/5.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii