Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Doktor Górecka to chyba jedna z najlepszych lekarek w swoim fachu. Dobierałam u niej metodę antykoncepcji i muszę przyznać, że pani doktor bardzo się do tego przyłożyła. Wizyta miała bardzo profesjonalny charakter, a nie jak dotychczas, że lekarz już po pięciu minutach wiedział, co będzie dla mnie najlepsze. Jestem naprawdę zadowolona z tych wizyt i polecam je każdej kobiecie, która wciąż poszukuje swojego lekarza ginekologa. Jeśli ktoś tylko jest z Krakowa bądź okolic – szczerze polecam!

Doktor Joanna Górecka jest świetnym lekarzem! Nie wyobrażam sobie zmiany ginekologa na kogokolwiek innego! Mam do niej pełne zaufanie, bo wiem, że cokolwiek by się nie działo z moim zdrowiem to jestem w dobrych rękach. To dla mnie naprawdę ważne, bo choruje na endometriozę, a przy tego rodzaju schorzeniach warto mieć lekarza, któremu można w pełni zaufać. Polecam każdej kobiecie, która jeszcze nie znalazła swojego lekarza... Dziękuję!

Pani doktor Górecka można w 100% zaufać. Leczę się u niej wprawdzie od niedawna, ale widzę po jej podejściu, że jest ona naprawdę świetnej klasy specjalistką do której można zwrócić się z niejednym problemem natury ginekologicznej. Chodzę do niej na wizyty raz na kwartał i za każdym razem jestem traktowana bardzo profesjonalnie, co nigdy wcześniej w kontekście lekarzy ginekologów mi się nie zdarzało. Polecam serdecznie!

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

U doktor Góreckiej leczę się już od dwóch lat z powodu bolesnych miesiączek. Efekty, które udało nam się osiągnąć (zaczynając od diagnostyki aż po samo leczenie) są naprawdę zadowalające za co jestem pani doktor naprawdę wdzięczna. Chyba jeszcze nigdy nie poznałam lekarza, który byłby aż tak zaangażowany w moje problemy zdrowotne, dlatego mogę polecić panią doktor z czystym sumieniem! :)

Zdarza się że kolejce trzeba poczekać dłużej - jednak pacjentki nie są przyjmowane "na sztukę" i to jest duży plus. Pani doktor miła, zrobiła dokładny wywiad na pierwszej wizycie i przeprowadziła cytologię i USG z opisem tego co zobaczyła w obrazie i odpowiedziała na moje pytania. Nie czułam w ogóle skrępowania wizytą tak jak to się zdarzało u innych lekarzy ginekologów. Do domu wróciłam zadowolona z poczuciem że ktoś zadbał o moje kobiece sprawy

Rewelacyjna lekarka. Dba o pacjentkę, można o wszystko zapytać. Jestem jej ciężarną pacjentką, chodziłam wcześniej do dwóch innych, starszych wiekiem lekarzy, ale gdy moje znajome poleciły mi tę bardzo sympatyczną młodą panią doktor, to już na dobre u niej zostałam. Od początku ciąży jestem pod jej opieką, polecam wszystkim kobietom. Zawsze przyjmie pacjentkę, gdy coś się dzieje niepokojącego. Zawsze uśmiechnięta i niezwykle miła. Polecam również nastolatkom, które dotąd nie odwiedziły ginekologa, przy niej nie ma stresu. Osoba inteligentna, fachowa i wyrozumiała. Bada delikatnie, przy niej człowiek się nie denerwuje.

Moją pierwszą w życiu wizytę odbyłam u pani Joasi w gabinecie i muszę stwierdzić, że podeszła do zadania bardzo profesjonalnie. Jako nastolatka, zdążyłam już wielokrotnie usłyszeć opinie na temat jak nieprzyjemne i bolesne są wizyty u ginekologa i byłam przerażona. Jednak Pani doktor była bardzo delikatna, uśmiechnięta, życzliwa i wszystko mi wytłumaczyła. Niecodziennie spotykamy się z takim lekarzem. Polecam i naprawdę zachęcam by się umówić! Pozdrawiam :)

Doktor Asia wykryła u mnie mięśniaki na macicy. Ja byłam przerażona bo zawsze byłam okazem zdrowia. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem, uspokoiła mnie, a potem przeprowadziła miomektomię. Guzki zostały usunięte tak, że teraz mogłam już zacząć starać się o dziecko :)

super lekarz - BARDZO POLECAM!!! Pani doktor prowadziła moją ciążę zawsze z troską i przejęciem wypowiadała się o dzieciątku, profesjonalnie i z przejęciem podchodziła do każdego problemu, a już po zakończeniu ciąży pokazała mi jak karmić dziecko piersią, zaoferowała swą pomoc i doradziła na jakie pozycje się zdecydować w sprawie wychowania dziecka. Prowadzenie następnej ciąży na pewno zdecyduję się powierzyć Pani doktor!!!