Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

W końcu trafiłam na kogoś kto dopasował mi dobrze tabletki antykoncepcyjne. Powoli wydawało się, że to już niemożliwe :D Ciągle a to tyłam, a to spać mi się chciało, a to źle się czułam, a to coś. Doktor Asia jako pierwsza znalazła ideał 😊

Polecam. Polecam. Polecam. 5 gwiazdek to za mało, wg mojej opinii. Pani doktor kompetentna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie spieszy się. Człowiek, aż sie nie krępuje, rewalacja wg mnie. Naprawdę, żeby jak najwięcej było takich lekarzy we wszystkich dziedzinach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Profesjonalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Sympatyczna Pani Doktor, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

Profesjonalny lekarz to jedno, a ludzkie podejście i miła atmosfera podczas wizyt to zupełnie co innego. Pani Joanna cechuje się nie tylko ogrooomnym profesjonalizmem, ale także właśnie ludzkim podejściem. Każda wizyta u niej jest bardzo miła. Aż chce się przychodzić :)

Trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ponieważ byłam z synem na usg w przychodni Arka i od razu wzbudziła moje zaufanie. Każda kolejna wizyta to profesjonalizm. Nie muszę o nic pytać. Uzyskuje pełen komplet wartościowych informacji, nie zadając w ogóle pytań. Pani Joanna Górecka to lekarz z powołania. Wiem, że nic nie przegapię będąc pod opieką Pani Doktor.

Świetny lekarz. Pani Dr jest bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym tak sympatyczna że wizyta u ginekologa to przyjemność. Pani Dr ma dużo cierpliwości do swoich pacjentów, odpowie na każde pytanie, nie ocenia, nie krzywi się, nie dziwi, stara się poradzić zaradzić problemom, uspokoi podniesie na duchu i wyjaśni, badanie jest delikatne. Ja ze swojej strony serdecznie polecam dr Górecką wszystkim paniom.

Odwiedzam tą Panią w Intimie w Krakowie. Z całą pewnością polecam każdemu, kto miał problem z przełamaniem się w temacie wizyt u ginekologa! :)

Bardzo sympatyczna osoba. Była to moja pierwsza wizyta i Pani Doktor podeszła do mnie bardzo delikatnie. Opowiedziała mi wszystko o tabletkach które mam zażywać. Wypytala o wszystkie szczegóły związane z moim zdrowiem. Naprawdę polecam i cieszę się ze moja przygoda z ginekologiem zaczęła się właśnie w jej gabinecie na Królowej Jadwigi

Pani doktor to świetny specjalista, polecam wszystkim. Zapisałam się do niej na kontrolne badanie, przy pierwszej wizycie zrobiła mi wszystkie możliwe badania łącznie z usg i badaniem piersi, o które nawet nie musiałam prosić, chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie spieszy się. Polecam.

Moją pierwszą w życiu wizytę odbyłam u pani Joasi w gabinecie i muszę stwierdzić, że podeszła do zadania bardzo profesjonalnie. Jako nastolatka, zdążyłam już wielokrotnie usłyszeć opinie na temat jak nieprzyjemne i bolesne są wizyty u ginekologa i byłam przerażona. Jednak Pani doktor była bardzo delikatna, uśmiechnięta, życzliwa i wszystko mi wytłumaczyła. Niecodziennie spotykamy się z takim lekarzem. Polecam i naprawdę zachęcam by się umówić! Pozdrawiam :)