Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii...

Świetny lekarz i przede wszystkim bardzo dobry, ciepły człowiek. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem ginekologiem do jakiego trafiłam, a było ich niemało. Jest bardzo kompetenta w prowadzeniu ciąży, również tej zagrożonej, cierpliwa, nawet dla trudnych pacjentek :-) i przemiła w kontakcie. Świetna diagnosta a w szczególności świetna ultrasonografistka. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę nade mną i moim synkiem.

Bardzo polecam Panią Doktor szczególnie na pierwsze wizyty u ginekologa. Jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie. Wszystko spokojnie tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zawsze gdy idę do Pani Doktor wizyta przebiega w sympatycznej i bezstresowej atmosferze przy czym nie naraża na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza!

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona! Przesympatyczna, delikatna, taktowna a do tego wydaje się być bardzo kompetentna (szerzej ocenię to po kolejnych wizytach). Zleciła mi różne badania i wrócę do niej z wynikami. Zdam relację z kolejnej wizyty, ale po pierwszej mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy ginekolog u jakiego w życiu byłam, a mam prawie 30 lat.

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona!
Zleciła mi różne badania i wrócę do niej z wynikami.

super lekarz - BARDZO POLECAM!!! Pani doktor prowadziła moją ciążę zawsze z troską i przejęciem wypowiadała się o dzieciątku, profesjonalnie i z przejęciem podchodziła do każdego problemu, a już po zakończeniu ciąży pokazała mi jak karmić dziecko piersią, zaoferowała swą pomoc i doradziła na jakie pozycje się zdecydować w sprawie wychowania dziecka. Prowadzenie następnej ciąży na pewno zdecyduję się powierzyć Pani doktor!!!

Rewelacyjna lekarka. Dba o pacjentkę, można o wszystko zapytać. Jestem jej ciężarną pacjentką, chodziłam wcześniej do dwóch innych, starszych wiekiem lekarzy, ale gdy moje znajome poleciły mi tę bardzo sympatyczną młodą panią doktor, to już na dobre u niej zostałam. Od początku ciąży jestem pod jej opieką, polecam wszystkim kobietom. Zawsze przyjmie pacjentkę, gdy coś się dzieje niepokojącego. Zawsze uśmiechnięta i niezwykle miła. Polecam również nastolatkom, które dotąd nie odwiedziły ginekologa, przy niej nie ma stresu. Osoba inteligentna, fachowa i wyrozumiała. Bada delikatnie, przy niej człowiek się nie denerwuje.

chodze na wizyty do pani dr i jestem bardzo zadowolona- postawila mi bezbledna diagnoze, ktora pozwolila mi podjac dalsze specjalistyczne leczenie i juz jestem zdrowa:) poza tym mozna z nia porozmawiac o wszystkim, przekazac jej swoje sugestie i sie poradzic:)

Prowadzi moją pierwszą ciążę. Dzięki Pani doktor jestem otoczona kompleksową opieką medyczną. Charakteryzuje się m.in. pasją, kompetencją, delikatnością w badaniu. Bez problemów tłumaczy i odpowiada rzeczowo na pytania. Zdecydowanie polecam!

Bardzo polecam Panią Górecką...jest nie tylko przemiłą osobą,ale także świetnym lekarzem.Dopiero dzięki niej mogę spać spokojnie wiedząc, że jestem zdrowa,a inni lekarze nie mogli mnie o tym zapewnić ponieważ albo nie posiadali takiej wiedzy jak pani doktor, albo nie chcialo im sie jej wykorzystać. Byłam u paru lekarzy ginekologów, ale Pani Joasia jest najlepsza. Szczerze i z czystym sercem polecam.:)

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Jako jeden z nielicznych lekarzy rozpoznaje swoich pacjentów na korytarzu szpitala uniwersyteckiego, byłam pozytywnie zszokowana kiedy specjalnie do mnie przyszła do sali zapytać jak się czuję i poinformować mnie o dalszym postępowaniu. W pierwszej ciąży człowiek czuje się zagubiony więc to bardzo pomaga. I co jeszcze jest ważne że Pani doktor słucha a nie puszcza uwagi, obawy i pytania mimo uszu jak większość lekarzy. Idzie na jakość nie na ilość. Dziękuję

Polecam wszystkim. Jedyny lekarz, który prowadzi rzetelny wywiad, wizyta trwa tyle ile potrzeba, nie mierzy się jej, nie skraca. bo czas minął, potrzebna godzina, to tyle trwa. Pani Doktor wszystko wyjaśnia, tłumaczy, co, skąd, po co. Jest miła, delikatna. I rzeczywiście zna się na tym co robi, poznaje pacjentów, poświęca czas na telefon poza godzinami pracy.