Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Przesympatyczna kobieta! Posiada bardzo dużą wiedzę i stara się rozwiązać problem, a nie zamieść go pod dywan. Kiedy nie wiedziałyśmy co mi tak naprawdę dolega przebadała mnie od stóp do głów i skierowała do dodatkowych lekarzy specjalistów, dzięki czemu nareszcie trafiliśmy co mi dolega. Niesłychanie delikatna, troskliwa i ciepła osoba. Podczas wizyty dokładnie przeprowadzany jest wywiad (zawsze!) i nie tylko zaleca i doradza ale też SŁUCHA pacjenta i bierze pod uwagę jego zdanie.

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor podchodzi do pacjentów po ludzku, od razu jej zaufałam i się nie zawiodłam. Potraktowała mnie jak człowieka i jak się okazało później postawiła trafna diagnozę. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Dodatkowo ceny wizyt u pani doktor są bardzo przystępne – 100zł za wizytę ginekologiczną w Krakowie to naprawdę niedrogo. Jak dla mnie warto. Proszę się nie zmieniać.

miła uprzejma, kompetentna, polecam bardzo:)

miła uprzejma, kompetentna, polecam bardzo:)