- 1440 placówek

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
31-111 Kraków
tel. tel. 12 881 28 10

Korzystałem z usług ortopedy i radiologa więc moja opinia dotyczy tych wizyt. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wizyty przebiegały bez zastrzeżeń. Rzeczowe porady, kompleksowe podejście do pacjenta. Miła i przyjazna atmosfera. Wizyta o czasie. Przesympatyczne panie w recepcji. Polecam.
Opinia dodana przez Mirek

Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków
tel. 12 427 20 20

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili ...
Opinia dodana przez Izabela R.

Starowiślna 4/1
31-032 Kraków
tel. 12 430 18 81; 793 30 18 81

W Instytucie FBI korzystałam już z wielu zabiegów. Masaż bańką chińską, manicure, zabiegi na twarz z kosmetykami linii Selvert Thermal, masaż pleców. Za każdym razem czułam się komfortowo, a obsługa jest naprawdę na najwyższym poziomie, czuć, że jest się w rękach profesjonalistów. Dodatkowo zawsze można liczyć na dobre słowa Panie z FBI, uprzejmość i dużo uśmiechu :-) Polecam w 100%!
Opinia dodana przez Dominika

Balicka 73
30-149 Kraków
tel. 693 760 000

Właśnie wróciłem z wizyty w centrum stomatologicznym Albusdent i muszę przyznać, że jestem niezwykle zadowolony z otrzymanej tam opieki. Przeprowadzono u mnie leczenie kanałowe, które przebiegło bez jakiegokolwiek bólu, a ból zęba zniknął jak ręką odjął. Wyposażenie centrum Albusdent jest nowoczesne i profesjonalne, co z pewnością wpłynęło na jakość i komfort wykonanego zabiegu. Pani Maryna na recepcji była niezwykle miła i pomocna, zatroszczyła się o wszystkie moje potrzeby jako pacjenta. ...
Opinia dodana przez Paweł
Nie ma się do czego doczepić. Świetne podejście do dzieci, teatrzyki, spotkania, warsztaty, stoiska prozdrowotne, wykłady tematyczne dla dzieci i rodziców, zajęcia z pieskiem :) Gratulacje dla szpitala!
Opinia dodana przez Katarzyna

gen. Henryka Kamieńskiego 51
30-644 Kraków
tel. 12 25 51 455

Moja opinia dotyczy nie placówki, która jest bardzo dobra tylko zatrudnionej tam jednej z lekarek. Pani doktor Agnieszka Kostka bardzo psuje tę opinię. Na ostatniej wizycie była w stosunku do mnie niegrzeczna, odpowiadała na pytania nerwowo a w końcu powiedziała, że ona nie jest od wykładów. Nieuprzejma i nieżyczliwa zwłaszcza gdy się ją o coś zapyta. Nie polecam wizyt u tej Pani zwłaszcza gdy ktoś chce uzyskać jakieś informacje.
Opinia dodana przez Elżbieta

OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
31-826 Kraków
tel. 12 64 85 893

Nie sposób się tu dodzwonić by umówić wizytę. Nikt nie odbiera, a jeśli już to natychmiast przerywa połączenie. Sprawność obsługi pacjenta = zero. Reszta gwiazdek na 3, bo nie było możliwości sprawdzenia.

OS. DYWIZJONU 303 19C
31-872 Kraków
tel. 12 64 24 050

Doktor polecana przez rodziców -opisywana jako szybka w działaniu, skutecznie lecząca zęby małym, również opornym dzieciom. Wizyta w lipcu – plomby w trzech mleczakach u pięciolatka. Faktycznie szybko – całość trwała nie dłużej niż 10 minut. Dziecko – z tych bardzo opornych, trzymane przeze mnie i trzy inne osoby – w tym czasie pani dr leczyła zęby. Jednym słowem – rozwiązanie siłowe. Ale zaakceptowałam to, ciesząc się, że ząbki będą ...

Budziszyńska 1
31-619 Kraków
tel. 12 64 10 221

Placówka nie jest przyjazna pacjentom. Nie ma możliwości umówienia wizyty drogą mailową, ani telefoniczną. Konieczny jest kontakt osobisty. Obsługa nie jest miła dla pacjentów.

Smoleńsk 25a/2
31-108 Kraków
tel. 12 42 20 063

Długi czas oczekiwania na wynik badania, nieprawidłowa informacja na ten temat w recepcji, wysoce niekulturalna obsługa.

Dworska 1B
30-314 Kraków
tel. 12 352 25 25

Katastrofa! Jeśli ktoś planował tu wykonać test PCR, polecam zastanowić się dwa razy. Pierwszy test miał w ogóle złą datę (pewnie im się próbki pomyliły), a wczorajszy test wysłali do laboratorium do Warszawy, bez informowania o tym klienta! Mam lot w niedzielę, czekam na zakup biletów, nikt nie odpowiada maila, tylko, mówią, żeby cierpliwie czekać, bo tym razem potrwa parę dni. Dlaczego nikt nie poinformował mnie o tym przy pobieraniu ...
Opinia dodana przez Sylwia

Zachodnia 7/12
30-350 Kraków
tel. 604070047; 606201459

Nie polecam, a wręcz odradzam. Zależy im tylko na kasie z NFZ. Uzależniają od siebie ludzi, żeby ciągle wracali na kolejne terapie. Przyjmują osoby, którym taka terapia nigdy nie pomoże.
Opinia dodana przez Anonim
Przyjmowanie pacjentów wg kolejności przyjścia jak wyznaczona jest godzina do lekarza jest marnowaniem nerwów i czasu czeka się godzinami na korytarzu, bo lekarz nie wyczytuje wg zapisu i wyznaczonej godz. wizyty do lekarza. Panie w rejestracji na Focha są wyjątkowo nie uprzejme opryskliwe a telefonicznie nie da się umówić wizyty, bo telefonu nikt nie odbiera. Panie nawet nie potrafią podać info że został zmieniony gabinet gdzie przyjmuje lekarz

os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków
tel. 12 64 40 144

Niekończące się kolejki na SORze. Pomieszczenie SOR bardzo małe i duszne. Niesympatyczny personel. Długi czas oczekiwania na przyjecie.
Opinia dodana przez Andrzej

Lubocka 53
31-766 Kraków
tel. 12 64 53 807

Beznadziejna przychodnia .Pacjent traktowany jak zło konieczne. Stary PRL. Wyjątkiem jest pediatria tam jest super, ale dorosłym nie polecam.

MAKSYMILIANA I STANISŁAWA CERCHÓW 5
31-910 Kraków
tel. 12 64 45 799

Zdiagnozowano u mnie ciężką depresje i przyszłam na konsultacje.Pan psychiatra Kazimierz Pietruszewski stwierdził, że skoro mam wyższe wykształcenie to mogę pracować i co ja robię na zwolnieniu lekarskim. Wmówił mi, że kończy mi się zwolnienie lekarskie i że chce się zapisać żeby je ciągnąć. Wezwał przed tym jakaś inna Pania na świadka. Że same leki powinny mi pomóc i po co mi psychoterapia. I że mam się sama prywatnie zapisać ...
Centrum DER-MED

Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków
tel. 12 292 03 03

Omijaj to miejsce jesli nie chcesz wydac mnostwa pieniedzy na nieudane liposukcje .Koszmarne efekty po trzech liposukcjach .Dermed wbrew temu co pisza na swojej stronie ze dobro pacjenta jest ich priorytetem dba tylko o to zeby wziac pieniadze a twoje samopoczucie i oszpecone cialo zupelnie ich nie obchodza .No i oczywiscie kasuja niepochlebne opinie a nawet blokuja bylych pacjentow .

Mikołaja Kopernika 15 c
tel. 12 4247800