Centrum DER-MEDCentrum DER-MED - zdjęcie profilowe

Centrum DER-MED

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Centrum DERMED
Dla Ciebie zatrzymamy czas

Centrum DERMED
Dla Ciebie zatrzymamy czas
Od 1999 roku konsekwentnie realizujemy swoja misję – odkrywamy i kierujemy piękno. Troszczymy się o Twoje zdrowie, spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie.
Pracujemy aby zatrzymać dla Ciebie czas.

Nowoczesne znakomicie wyposażone Centra Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED zlokalizowane są w dwóch największych miastach południowej Polski. Katowicach i Krakowie. Nasze Salony mogą poszczyć się opinią jednych z najnowocześniejszych w Europie. Nasi Klienci chwalą najwyższy poziom i jakość naszych usług. Na taką ocenę pracujemy każdego dnia.

WYJĄTKOWE NA POLSKIM RYNKU,
UNIKALNE W MAŁOPOLSCE
Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu, m.in: kosmetyki twarzy oraz ciała, laseroterapii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging, modelowania sylwetki czy fryzjerstwa, wyróżnia Centrum DER-MED na polskim rynku. Klienci cenią nas za poczucie bezpieczeństwa, którym ich obdarzamy, oraz za najwyższą skuteczność zabiegów – osiągane bez konieczności wsparcia dodatkowymi inwazyjnymi metodami.

DOŚWIADCZENIE, WIEDZA
I NAJWYŻSZE STANDARDY
W centrum DER-MED czekają na Ciebie starannie wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci, masażyści, fryzjerzy i styliści. Nasz zespół tworzy ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
W SŁUŻBIE PIĘKNA
Nasi lekarze – zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging – pracują tylko na najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystując najlepsze preparaty medyczne. Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój, wprowadzając na rynek przełomowe technologie. Już w 1999 r. jako pierwsi wprowadzaliśmy do Polski najskuteczniejszy system do depilacji laserwej Light Sheer.

Dziś przeprowadzamy zabiegi z użyciem szeregu nowatorskich urządzeń, m.in.: wszechstronnego lasera Sciton ProFaction, używanego w ginekologi estetycznej laser MonaLisa Touch, precyzyjnego urządzenia CoolSculpting by ZELTIQ i BODY JET do modelowania sylwetki, systemu SAFER do przeszczepu włosów, skutecznego dwufunkcyjnego lasera Quadrostar do zamykania naczynek i usuwaniu rumienia. Innowacyjnego lasera ACLEARA – do leczenia trądziku. Wykonujemy lifting bez skalpela innowacyjnym, urządzeniem TITAN czy zabieg ENDERMOLOGIE najnowocześniejszym aparatem Integral Cellu M6 – to wszystko i wiele innych zabiegów znaleźć można w naszej ofercie.

MIEJSCE BLISKIE, STWORZONE,
Z MYŚLĄ O TOBIE
Kilkanaście przestronnych zapewniających intymność i dyskrecję gabinetów, możliwość odpoczynku i relaksu po zabiegu. Pyszna, aromatyczna kawa, rozmowy ze specjalistami, stała opieka medyczna – to wszystko czyni z Centrum DER-MED miejsce szczególne.

Chcemy być kojarzeni nie tylko z urodą, ale też ze zdrowym stylem życia, mądrym dbaniem o siebie, a nawet miłym sposobem spędzania czasu – dlatego wciąż się rozwijamy, rozszerzamy wachlarz oferowanych usług, doskonalimy ofertę. U nas zawsze czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera, która sprzyja realizacji planów oraz zamierzeń.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami mogą się spełnić również i Twoje marzenia.

Nasi lekarze

Ortopeda   (+1 więcej)