Lekarze Protetyk stomatologiczny

dr n. med. Jan Markowicz

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Fahowy, kompetentny, dokladny, uprzejmy i godny polecenia. Robilam implanty i korony, rezultat zadawalajåcy.
Opinia dodana przez: Halina

Stanisław Łuczak

Protetyk, Stomatolog

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo z bólem i jako jedyny z wielu obdzwonionych zgodził mnie się przyjąć i pomóc tego samego dnia i to w ciągu godziny. I to był cudowny przypadek, że tam trafiłam. Pan Doktor Łuczak jest nie tylko wspaniałym stomatologiem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego dentysty, który czyni wprost cuda. Wyleczyłam się również z traumy, którą miałam wiele lat przez innych ...
Opinia dodana przez: Monika

Krystyna Filar

Gdańsk

Pan dr. Krystyna Filar leczy moje zęby od około 30 lat. Praca na morzu wymagała bardzo dobrego lekarza dentysty na lądzie. Pani doktor okazała się super dentystą. Wizyty u Pani doktor na lądzie i na morzy z zębami bez problemowo. Około 20 lat temu Pani doktor wstawiła mi kilka protez, była to wówczas nowość w Polsce. Wszystkie protezy trzymają, zero problemów. Pomimo iż jestem kilka lat na emeryturce uśmiech mam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Danuta Świec

ul.Lipowa
Kalisz

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

lekarz Magdalena Baker

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ARTIDENT Gabinet Stomatologiczny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 144C-146A
Wrocław

bardzo sympatyczna i miła osoba. Zrobiła mi bardzo szczegółowy przegląd oraz wypełniła ząb, który się ukruszył. Plomba jestładna, co do trwałości wypowiem się za parę lat :)

lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Pani Kasia to FACHOWIEC w swoim fachu! Specjalista najwyższej klasy w swojej profesji, lekarz Z POWOŁANIA ,PEŁNA EMPATII,PRZEMIŁA, jedna z ginącego niestety gatunku lekarzy gotowych nieść pomoc zawsze!!! Mam ogromne błogosławieństwo mieć ją za swoją lekarkę.Moje zęby to problematyczny przypadek ,a ona zawsze potrafiła poprawnie postawić rozpoznanie,który ząb jest przyczyna mojego cierpienia i wyleczyć moje zęby. CUDOWNA LEKARKA ,POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM.
Opinia dodana przez: Justsayn

lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Józef Błach

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Takich lekarzy już nie ma. Świetny fachowiec. Wie co robi. Jego wypełnienia nie wypadają. Przerobiłem w swoim życiu sporo stomatologów ale tej klasy to był jeszcze tylko św. pamięci dr Żółtaszek, który dawno temu przeniósł się do Praszki. Nie ma co polecać - dr Błach ma kalendarz wypełniony na dwa tygodnie do przodu. To wystarczy. Pacjenci przyjeżdżają nawet z miejscowości odległych ponad 100km. Życzę dużo zdrowia i sił Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Mariola Zdanowska-Gęza

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rynek 47
33200 Dąbrowa Tarnowska

Pani Mariola jest chyba najlepszym protetykiem w regionie. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera, jaka panuje u niej w gabinecie.
Opinia dodana przez: Oleśnianka

Mikołaj Charzewski

Gdynia

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.
Opinia dodana przez: Beata

Urszula Ganczarska

"Promyk"
ul.Gliniana 1
59-620 Gryfów Śląski

Pani Doktor jest stomatologiem z POWOŁANIA. Osoba niesamowicie dobra, cierpliwa i konsekwenta. Pomimo że mieszkam teraz we Wrocławiu, gdzie wybór stomatologów jest olbrzymi, wracam zawsze do Promyka :) Polecam! Joanna

Jerzy Musiał

Brzozowa 14
86-010 Koronowo

Poszłam do Pana z wielkim bólem zęba zaraz po wizycie u Pani Iwony N. Lekarz profesjonalny, godny polecenia!!
Opinia dodana przez: Irmina

Monika Kwiatkowska

Stomatolog, Protetyk

Przychodnia nr 6 ul.gen.L.Okulickiego
gen.L.Okulickiego 36/27
Stalowa Wola

SUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPERRRRRRRRRRR SSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Joanna Maj

Św. Wojciecha 4
57-200 Ząbkowice Śląskie

Prawdziwy fachowiec. Wspaniałe podejście do pacjenta. życzliwa, kontaktowa. empatyczna, dokładna, wszystko było w porządku, zasługuje na najwyższe uznanie, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Banasik

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

Anna Olczak

Chirurg stomatolog, Protetyk

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Magda

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

lek. dent. Dorota Handschuh

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Dr Dorota to wysokiej klasy specjalista. Niesamowicie sympatyczna, z doskonałym poczuciem humoru. Świetny kontakt sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz