Lekarze Protetyk

lek. dent. Jerzy Trela

Kopernika 26/74
39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor owszem tłumaczy co dzieje się z zębem i co będzie robił. Niestety pacjent nie może o nic zapytać i nic zasugerować, musi wysłuchać co ma do powiedzenia P. Trela i koniec kropka. Kiedy przychodzisz do lekarza to wydaje mu się, że on jest wszystko wiedzący. Ty masz siedzieć i słuchać, bo Ty przychodzisz z problemem i jesteś zdany na jego łaskę. Plomby wypadają, bo wypełnienie było za płytkie, ...

Anna Norowska-Kieca

Zdrojowa 16/XXIII/13 lub ul. Okrzei 1
Kudowa-Zdrój

Lekarz godny zaufania,miły i życzliwy. Ma podejście do pacjenta przez co chętnie chodzę do P. Doktor wraz z całą rodziną

Edward Wąsowski

Piłsudskiego 3 A
Konstancin-Jeziorna

Pan dr Edward Wąsowski to najlepszy i najbardziej kompetentny stomatolog u jakiego miałam okazję leczyć zęby. Jest osobą niezwykle dokładną a przy tym uczciwą. Dzieki Panu doktorowi przełamałam lęk przed leczeniem zębów. Co bardzo ważne leczenie jest bezbolesne a Pan doktor stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo serdecznie polecam Pana dr Edwarda Wąsowskiego. Basia

lek. dent. Justyna Tronczyńska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medyczne OLMED
Anny Jagiellonki 4
92-414 Łódź

Jestem bardzo niezadowolony. Na początku piękna mowa co możemy zrobić(cuda na kiju )a później kochanieńki tak wyszło a wyszło fatalnie i do poprawy u innego stomatologa a jest co poprawiać nie licząc bólu i pieniędzy oraz stresu. Serdecznie nie polecam cynicznej stomatolog.
Opinia dodana przez: Kamil

Agnieszka Frątczak

Fałata 17
Koszalin

Ja panicznie się boję dentystów, więc to co mnie ujęło najbardziej to fakt, że Pani doktor nie drwiła z mojej fobii stomatologicznej i okazała wielką cierpliwość! Dobrze podeszły (z Panią asystenktką) do takiego tchórza jak ja. Ceny jak wszędzie, solidność wykonania wysoka (nowe technologie) duży komfort pacjenta! Polecam ty (którym jak mnie) zazwyczaj brakuje odwagi do stomatologów:).

Marek Jodełka

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Paweł Cichosz

Enel-Med
Warszawa

Wow! Robił mi dwa implanty, jestem pod wrażeniem pewnej ręki, wykonania, jakby robił to całe życie. Wszystko sie przyjęło, żadnych powikłań, mega. W przeciwieństwie do innego implantologa, gdzie miałam wrażenie, że na mnie sie uczy, w dodatku implant się nie przyjął. Wykonanie w gabinecie Dental Point u dr Rojewskiego.
Opinia dodana przez: Renata

JarosŁaw Kubicki

Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SUKURS-MED"
ulica Młyńska 336
32-420 Gdów

Rzetelna wiedza na temat leczenia stomatologicznego , bardzo miłe panie w rejestracji , dodatkowo nie ma długich terminów i wszystko bez problemowo idzie załatwić.

dr Tomasz Biskupski

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Wejście w progi gabinetu pozwala nam poczuć bezpieczeństwo, spokój, harmonię oraz fachowość usług. Wnętrze każdego pomieszczenia emanuję profesjonalizmem jak i również wspaniałą atmosferą, która nie opuszcza nas od momentu zajęcia miejsca na fotelu aż do ukończenia wizyty. Sama osoba dr Biskupskiego budzi zaufanie, bezpieczeństwo, empatię, kunszt, maestrię oraz obeznanie z wykonywanym zawodem lekarza stomatologii estetycznej i protetyki. Jakość świadczonych tam usług w "Remedium" jest solidna, utwierdza nas z dużym obeznaniem ...
Opinia dodana przez: Miłosz

Krystyna Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

lek. dent. Dorota Łęcka

Konopnickiej 2 lok. 1
56-200 Góra

Pani ceny ma tak niskie, że aż szok. Leczy profesjonalnie bardzo mocno polecam zawsze znajdzie czas nawet w sobotę jeśli ktoś jedzie z zagranicy no super Pani polecam naprawdę
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Lucyna Mierzyńska-Ładny

dentine STOMATOLOGIA
Parkowa 14/83
15-224 Białystok

Dr Lucyna Mierzyńska-Ładny jest stomatologiem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak kompleksowo moich potrzeb w aspekcie uzębienia. Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcją wyjaśnienia możliwych opcji jego rozwiązania.Estetyczne przeprowadzony proces leczenia.Obsługa miła i rzeczowa, wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Widać, że praca dla personelu Dentine jest pasją. Przyjeżdżam do Dentine specjalnie z Warszawy i nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

Beata Jagiełło

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Zawiszy 16 l. 86
01-167 Warszawa

Polecam bezboleśnie i miło , a przy tym niedrogo. Przyznam , że z moimi zębami ciągle mam problemy i wielu innych lekarzy nie dawało sobie rady. W Gemini Pani Beata rozprawiła się z problemem szybko i jestem Jej za to bardzo wdzięczny.

Aldona Janowska

68-100 Żagań

Pani doktor z uśmiechem i otwartą dłonią, powitała mnie w swoim gabinecie. Odpowiednio przygotowana zajrzała w moje usta, lecz mimo wskazania zęba, którego chciałabym mieć wyleczonego zaczęła przeglądać inne, podając swoje spostrzeżenia asystentce. Zaproponowała zdjęcie panoramiczne głowy mimo, iż siadając na fotel określiłam, który ma być leczony. Po moim kolejnym sprostowaniu, nastąpiło prześwietlenie rtg wskazanego przeze mnie zęba. Pani doktor pokazała zdjęcie i zasugerowała leczenie kanałowe za 750 zł jako ...

lek. dent. Hanna Kopczyńska

Bałdowska 11
83-110 Tczew

Bardzo miła pani doktor .Profesjonalna bez problemu poradziła sobie z zębem który miał być usunięty chirurgicznie Polecam .
Opinia dodana przez: Ania.B

Ewa Gdaniec

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

indywidualna specjalistyczna praktyka stomatologiczna
gdynia ul.wroclawska 41
81-557 Gdynia

Super dentystka byłam naprawdę zadowolona

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

mam zaufanie do wysokich kompetencji, super tłumaczenie i leczenie, uprzejmość na każdym kroku, kompleksowość działań - Pani doktor godna polecenia i jej dobrze wyposażony gabinet

Robert Krzeszowiak

Sosnowa 6a/18b
71-468 Szczecin

dla mnie super stomatolog (tej profesji i lekarzy zawsze sie balam) dlatego nie zadbalam o moje uzebienie i niestety mam teraz sztuczne a to dzieki Panu Doktorze,bo gdybym nie natrafila na pana dalej bym byla bezzebna babcia takze mysle ze jest najleprzy pod sloncem.

lekarz Aleksandra Czajowska

Protetyk

medikus
32-650 Kęty

mam ruchomy aparat! bardzo dobre efekty leczenia! kompetentna i miła obsługa! dobry specjalista

lek. dent. Anna Rutkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Dzięki Pani Ani moj uśmiech jest piękny. W końcu ktoś profesjonalnie zajął się moimi ząbkami i nie wiem już co znaczy bol czy to że wypadnie plomba. Delikatna i bardzo precyzyjna. Polecam z całego serca. ;)
Opinia dodana przez: Maciek