Przemysław Celej

2,5
2,7
2,6
2,7

Lekarzem to tego Pana nazwać nie można. Hamski, opryskliwy, arogancki. W równe 30 min 30 osób przyjął. Brawo. Na kolano którego od 3 dni nie mogę wyprostować nawet nie spojrzał. Na pytanie co dalej robić odpowiedział że nie jego problem i do widzenia następny. Nie wiem kto temu " lekarzowi" dał uprawnienia. Nie polecam!

Lekarzem to tego Pana nazwać nie można. Hamski, opryskliwy, arogancki.
W równe 30 min 30 osób przyjął. Brawo.
Na kolano którego od 3 dni nie mogę wyprostować nawet nie spojrzał.
Nie wiem kto temu " lekarzowi" dał uprawnienia.
Nie polecam!

Odradzam tego pseudo lekarza... Uwielbia sprawiać ból innym, jest arogancki, cwaniakowaty i dużo można było by pisać. Uważa się za Boga. Omijajcie go szerokim łukiem. Osoba kompetentna i ludzka to ordynator Dr. Tomasz. Jego z całego serca polecam..

Zwykły ham i prostak brak elementarnych zasad kultury. Godny polecenia dla samobojcow i ludzi uwielbiajacych ból. Ignoruje obrażenia jakich pacjent doznał w czasie wypadku. Strach powierzyć jemu nawet sprzątanie szpitala.

Bardzo niemiły, arogancki. Zero podejścia do pacjenta. Bardzo zmęczony praca, wypalony zawodowo "lekarz". Podczas konsultacji stwierdził nawet ze głośno nie powie jakiego urazu doznałem.. Wściekły i zirytowany tym ze ktos przychodzi do niego w czasie świat, do tego twierdzi ze "za tak małe pieniądze" nie chciałoby mi sie tam pracować.

polecam, bardzo dobry lekarz, bardzo mi pomógł

polecam, bardzo dobry lekarz, bardzo mi pomógł

TRAFIŁEM DO ŁUŻYCKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO NA OPERACJE BIODRA. TEGO DNIA DYŻUR MIAŁ LEKARZ P. CELEJ . JUŻ NA WSTĘPIE OKAZAŁ SIĘ NIEMIŁY I AROGANCKI. NIE PRZEPROWADZAŁ OPERACJI, A ZACHOWYWAŁ SIĘ JAK NAJWAŻNIEJSZA OSOBA W TYM SZPITALU .ZAKAZYWAŁ ODWIEDZIN PRZED 13.00 .JEŻELI PACJENT CHCIAŁ UZYSKAĆ OPINII OD INNEGO LEKARZA [TEGO CO GO OPEROWAŁ] TO JEGO ZDANIEM NIE MIAŁ PRAWA ,BO LEŻAŁ W POKOJU ,KTÓRYM DR, CELEJ SIĘ OPIEKOWAŁ . NIE POLECAM TEGO LEKARZA MAM ZŁE WSPOMNIENIA , PACJENTKA EMILIA F.

niedbajacy o pacjenta konowal po jego operacji nie chodze to ma byc lekarz a ja mam tylko35 lat i jestem kaleka

Byłem u tego lekarza raz po operacji stawu biodrowego ten pan jest arogancki nie sympatyczny odnosił się do mnie jak do smarkacza mam 60-ąt lat i nie życzę sobie takiego zachowania od tego pana nie polecam i nie proponuję jego leczenia.

Wymiana mojego starego kolana na nowe przebiegła szybko,sprawnie i bez kłopotów.Dziś zaczynam chodzić normalnie.Dr.Celej zasługuje na wysoką ocenę. Pozdrawiam

Jest konkretnym lekarzem widać ze skonczył jedną z najlepszych uczelni w WAM.Ma dryg oficera a podejście do pacjenta jest krótkie konkretne.Pacjent po rozmowie z lekarzem Celejem wie co ma robić po zabiegu i w domu.W jego pseudo złości widać dbałość o pacjenta.Nie ogranicza się do swojej specjalizacji ale w por ortop i gab prywatnym proponuje co zrobić aby pomóc pacjentowi.Pisze odpowiedzi do POZ z czym zgadza się pacjent jego podejście i fachowość jest duza.Kazdy z ludzi ma swoje wady .Patrzmy indywidualnie.Polecam Pacjentom lek.Celeja jako dobrego specjalistę fachowca mimo ostrego tonu.Nie bójcie się jego ale i mówcie prawdę o swojej chorobie.